5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

0

"Superstore" z zamówieniem na pełny sezon. "Victoria" z 2. sezonem. Ryan Murphy przyznaje, że były kłótnie w "Glee". A oprócz tego "Chirurdzy" i "New Girl".

1. "Superstore" z zamówieniem na pełny sezon. NBC zamówiło jeszcze 9 odcinków "Superstore", co oznacza, że serial dostał pełny 2. sezon, składający się z 22 odcinków.

2. David Hornsby zagra w "New Girl". David Hornsby, mąż Emily Deschanel, pojawi się w "New Girl" w roli szefa szkolnej rady rodziców, na którym Jess będzie chciała zrobić wrażenie.

3. Ryan Murphy przyznaje, że były kłótnie w "Glee". W rozmowie z "Entertainment Weekly" Ryan Murphy przyznał, że przez sześć lat za kulisami "Glee" było sporo kłótni. - Było dużo konfliktów. Ludzie sypiali ze sobą i zrywali. Powiem wam tyle: to był dobry trening dla przyszłego rodzica - oznajmił Murphy. Twórca "Glee" mówi, że popełnił błąd, bo wszyscy za bardzo ze sobą się zżyli. Spędzali razem praktycznie cały czas, również ten wolny, nie było relacji szef - podwładny. Wszystkie konflikty szybko więc stawały się osobiste i angażowały całą ekipę.

4. ITV zamawia 2. sezon "Victorii". "Victoria" jest dużym sukcesem brytyjskiej telewizji ITV. Średnio ogląda ją 7,7 mln osób i zdarza jej się bić "Poldarka" emitowanego w tym samym czasie przez BBC. Nic więc dziwnego, że serial wróci w przyszłym roku z 2. sezonem.

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Chirurgów". Drugi odcinek 13. sezonu nosi tytuł "Catastrophe and the Cure", zdjęcia znajdziecie tutaj.

 • inna marta

  czy wiadomo kiedy będzie drugi sezon Cordon? bo z tego, co się orientuję, to w Belgii już trwa, ale pierwszy sezon w internecie można chyba było znaleźć dopiero po emisji odcinków w BBC. a nie mogę znaleźć informacji, kiedy drugi sezon pojawi się w BBC, więc mam nadzieję, że może Wy coś wiecie :)

  • Rzeczywiście 2. sezon jest teraz emitowany w Belgii. Nic więcej niestety nie wiemy.

 • Marek

  Co do kłótni w Glee to pod koniec serialu pojawiały się plotki o kłótniach między Riverą a Michele co teraz potwierdza ta pierwsza w swojej książce mocno jadąc po tej drugiej... co prawda chyba nie z imienia i nazwiska ale tak żeby wszyscy wiedzieli o kogo idzie

 • ROB-i

  Oczywiscie wszyscy zainteresowani wiedza ze dzis pojawi sie 3 sezon "Transparent" i mysle ze to nie tylko widomosc tego poranka,dnia nawet tygodnia czy miesiaca ale mysle ze i roku!!!
  Jestem po pierwszym epizodzie i prosze niech mi juz nigdy nikt nie mowi ze "Transparent" to komedia-mowienie tak o tym serialu jest dla niego bardzo krzywdzace.Polecam sie zapoznac i po seansie podzielic sie tu z nami w ktorym momencie sie ktos smial.
  Pani pastor i jej wywody w bambusowym lesie,Maura zagubiona w gigantycznym markecie a do tego w tle lecace "Ne Me Quitte Pas"-dla mnie ARCYDZIELO!!!
  Jill Soloway nie ma sobie rownych-DZIEKUJE!!!