5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

0

Powstanie 4. sezon "Black Mirror". Nowy "Porridge" z zamówieniem na pełny sezon. "Stitchers" z 3. sezonem. A oprócz tego "Chirurdzy" i "Doktor Who".

1. Powstanie 4. sezon "Black Mirror". To nie jest jeszcze oficjalna informacja od Netfliksa, ale podczas pokazu na London Film Festival producentka "Black Mirror" Annabel Jones zdradziła, że powstanie 4. sezon serialu.

2. Nowy "Porridge" z zamówieniem na pełny sezon. BBC zamówiło pełną serię nowej wersji kultowego sitcomu "Porridge". Jej bohaterem jest Nigel "Fletch" Fletcher (Kevin Bishop), wnuk Normana Fletchera.

3. "Stitchers" z 3. sezonem. Emma Ishta i Kyle Harris zdradzili fanom, że zamówiono 3. sezon "Stitchers", składający się z 10 odcinków.

4. Foty z 4. odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie serię zdjęć z "Both Sides Now" - 5. odcinka 13. sezonu "Chirurgów". Meredith i Bailey będą się w nim spierać o to, czy pacjent potrzebuje transplantacji wątroby.

5. Matt Smith żałuje, że nie pracował dłużej z Jenną Coleman. Podczas New York Comic Con Matt Smith zdradził, że żałuje, iż nie zrobił całej serii "Doktora Who" z Jenną Coleman. A przy okazji powiedział, że Clara była nie tylko towarzyszką Doktora, ale też jego dziewczyną.

  • furbul

    Przecież Netflix zamówił 12 odcinków "Black Mirror", które zostały później podzielone na dwie serie.