Komedia "Santa Clarita Diet" z szalonym twistem. Zgadnijcie, kogo gra Drew Barrymore!

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

0

Serial komediowy Netfliksa o małżeństwie z Kalifornii, które przechodzi na nietypową dietę, właśnie stał się czymś zupełnie innym. Twórcy zdradzili główny twist - zabójczy, trzeba przyznać!

Do tej pory o serialu "Santa Clarita Diet", który będzie mieć premierę 3 lutego, wiedzieliśmy niewiele. Netflix w oficjalnym opisie zdradził, że Drew Barrymore i Timothy Olyphant zagrają Sheilę i Joela, małżeństwo mieszkające na przedmieściach Los Angeles i zajmujące się sprzedażą nieruchomości. Oboje wydają się niezbyt zadowoleni z życia, do czasu aż Sheila przejdzie gwałtowną przemianę, która skieruje ich życie na drogę śmierci i destrukcji (ale podobno zabawnej).

Na czym polega jej przemiana i tytułowa dieta? No cóż... Sheila zacznie jeść ludzkie mięso, bo przeobrazi się w zombi. Twist, który zamienia komedię o małżeństwie z przedmieścia w coś zupełnie innego, został oficjalnie zdradzony przez twórców serialu. Sheila najwyraźniej umrze i odrodzi się jako zombi, a potem będziemy ją oglądać, jak stara się przetrwać na poukładanym przedmieściu, trzymając pod kontrolą swoje żądze i jak gdyby nigdy nic sprzedając ludziom domy.

- Robimy taką przemianę w stylu kromaniończyka na przestrzeni 10 odcinków. Bez bajerów, bez protetyki, po prostu przebudzenie - powiedziała Drew Barrymore na łamach "USA Today", dodając, że naprawdę jej się podobało granie bohaterki, która pozbywa się swojej zewnętrznej powłoki i pokazuje prawdziwą siebie.

To wszystko, co na razie wiemy na temat twistu - nie wiemy, jak to się stało, że Drew Barrymore została zombiakiem, ani czy takich osób będzie w serialu więcej. Przy okazji jeszcze ujawniono, że główni bohaterowie będą mieć córkę, Abby (Liv Hewson). Ponadto w serialu grają Skylar Gisondo ("Psych"), Ricardo Chavira ("Gotowe na wszystko") i Joy Osmanski ("Devious Maids"). Twórcą "Santa Clarita Diet" jest Victor Fresco ("My Name Is Earl"), a Barrymore i Olyphant nie tylko grają główne role, ale również znajdują się wśród producentów.

Pierwszy zwiastun "Santa Clarita Diet" ma się pojawić już w niedzielę, w czasie Złotych Globów. Tymczasem łapcie nowe zdjęcia i plakaty promocyjne z reklamą nowej diety.

santaclarita01

santaclarita02

santaclarita03

santaclarita04

santaclarita05

santaclarita06

santaclarita07

santaclarita08

santaclarita09

santaclarita10