13 zimowych i wiosennych nowości, na które czekam najbardziej

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

11. "Powerless" - premiera 2 lutego

Zaczynam już reagować alergicznie, słysząc, że powstaje kolejny serial o superbohaterach. Całkiem już przestałam zwracać uwagę na latających herosów w lateksie spod znaku CW, a i Netflix zaczyna popadać w rutynę. Ale komedia o pracownikach firmy ubezpieczeniowej, którzy ratują świat przed skutkami radosnej działalności superbohaterów? To brzmi jak bardzo wdzięczny pomysł.

Oczywiście nie zamierzam nikogo przekonywać, że "Powerless" będzie wielką komedią, która za chwilę sprzątnie Emmy sprzed nosa "Atlancie". Nie sądzę, żeby to się miało wydarzyć, ale sądzę, że jest szansa na niegłupi sitcom, który godnie zastąpi w ramówce "The Good Place" i będzie dobrze pasował do "Superstore". Dużym atutem na pewno jest obsada - Vanessa Hudgens, Danny Pudi i Alan Tudyk to bardzo mocny aktorski zestaw, który powinien być w stanie pociągnąć sitcom NBC.

powerless00

powerless01

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 • Kama

  Dla mnie z tego "Powerless" i "Seria...", ewentualnie "Taboo", "Legion", "Wielkie kłamstewka" i "The Handmaid's Tale". Na razie nie planuję "The Good Fight", bo zwiastun wygląda bardziej jak coś od Shondy niż TGW w czasach świetności...
  Poza tym czekam na "Trial & Error" i "Great News", bo wierzę w NBC ostatnio (a w Tinę Fey od dawna). I jeszcze "When We Rise", ale chyba nie ma daty premiery.

 • Michał Woźnicki

  Seria niefotunnych zdarzeń
  Iron fist
  Legion
  Taboo
  Wielkie kłamstweka
  Handmaid's tale

  Wszystkie obejrzę...

  Najbardziej zaskoczył mnie zwiastun o Zeldzie...nigdy wcześniej się nie natknąłem, a wygląda to bajecznie.

  Aaaa i Good Fight...czyli mnóstwo...muszę dobrze wyrobić harmonogram.

 • Michał

  Ja czekam na "Serię niefortunnych zdarzeń" (chociaż NPH mnie nie przekonuje, no i sam klimat zwiastunów też nie), "Powerless" (głównie ze względu na obsadę, bo trailer wygląda średnio, ale dam serialowi szansę, bo komedie to jedna z niewielu rzeczy, które NBC wychodzą, ale którym czasem trzeba dać szansę i poczekać do drugiego sezonu), "The Handmaiden's Tale" (obsada!), "The Good Fight" (o ile uwielbiałem Alicię, tak już miałem jej dość, i już sam zwiastun nam zapowiada, że energia z początku serialu wróciła; swoją drogą ciekawe czy twórcy będą mogli sobie pozwolić na nieco więcej, skoro serial będzie tylko na CBS All Acces), "Legion" i "Big Little Lies" (obsada nie z tej ziemi, i wierzę, że potencjał dobrego materiału książkowego zostanie w pełni wykorzystany). Pewnie kiedyś sprawdzę też Taboo i Sneaky Pete.

 • Mavoy

  naprawdę KOLEJNA rzecz o Zeldzie? ;) Z całą moją sympatią dla tej pary, mają też powstać dwa filmy, z Jen Lawrence i ScarJo ;)