13 zimowych i wiosennych nowości, na które czekam najbardziej

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

9. "Crashing" - polska premiera 20 lutego w HBO

Tak, wiem, że Pete Holmes to już któryś z kolei nowojorski komik, który będzie nam opowiadał w serialu o swoim depresyjnym życiu. Sam pomysł oryginalny nie jest, ale w przypadku takich seriali bardziej liczy się treść, w tym przede wszystkim żarty. Głównym bohaterem "Crashing" jest facet, który przyłapał żonę na zdradzie. Zaowocowało to rozwodem i tym, że teraz biedak nie ma się gdzie podziać. Śpi więc na kanapach u różnych znajomych, w międzyczasie robiąc to co zwykle - czyli stand-upy.

Holmes gra w serialu przerysowaną wersję samego siebie, a oprócz niego w zwiastunach pojawiło się kilka mniej i bardziej znajomych twarzy (Lauren Lapkus, Sarah Silveman, T.J. Miller). Ale to nie oni mnie kupili, tylko sam Holmes, który ma w sobie mnóstwo uroku. Prawdę powiedziawszy, "Crashing" znalazło się tak wysoko na liście ze względu na jedną małą rzecz - żarcik z kokainą, który widziałam już ze dwadzieścia razy i wciąż mnie tak samo bawi. Jeśli Holmes ma tak wdzięczne pomysły, nie mamy się co bać o jakość jego serialu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 • Kama

  Dla mnie z tego "Powerless" i "Seria...", ewentualnie "Taboo", "Legion", "Wielkie kłamstewka" i "The Handmaid's Tale". Na razie nie planuję "The Good Fight", bo zwiastun wygląda bardziej jak coś od Shondy niż TGW w czasach świetności...
  Poza tym czekam na "Trial & Error" i "Great News", bo wierzę w NBC ostatnio (a w Tinę Fey od dawna). I jeszcze "When We Rise", ale chyba nie ma daty premiery.

 • Michał Woźnicki

  Seria niefotunnych zdarzeń
  Iron fist
  Legion
  Taboo
  Wielkie kłamstweka
  Handmaid's tale

  Wszystkie obejrzę...

  Najbardziej zaskoczył mnie zwiastun o Zeldzie...nigdy wcześniej się nie natknąłem, a wygląda to bajecznie.

  Aaaa i Good Fight...czyli mnóstwo...muszę dobrze wyrobić harmonogram.

 • Michał

  Ja czekam na "Serię niefortunnych zdarzeń" (chociaż NPH mnie nie przekonuje, no i sam klimat zwiastunów też nie), "Powerless" (głównie ze względu na obsadę, bo trailer wygląda średnio, ale dam serialowi szansę, bo komedie to jedna z niewielu rzeczy, które NBC wychodzą, ale którym czasem trzeba dać szansę i poczekać do drugiego sezonu), "The Handmaiden's Tale" (obsada!), "The Good Fight" (o ile uwielbiałem Alicię, tak już miałem jej dość, i już sam zwiastun nam zapowiada, że energia z początku serialu wróciła; swoją drogą ciekawe czy twórcy będą mogli sobie pozwolić na nieco więcej, skoro serial będzie tylko na CBS All Acces), "Legion" i "Big Little Lies" (obsada nie z tej ziemi, i wierzę, że potencjał dobrego materiału książkowego zostanie w pełni wykorzystany). Pewnie kiedyś sprawdzę też Taboo i Sneaky Pete.

 • Mavoy

  naprawdę KOLEJNA rzecz o Zeldzie? ;) Z całą moją sympatią dla tej pary, mają też powstać dwa filmy, z Jen Lawrence i ScarJo ;)