13 zimowych i wiosennych nowości, na które czekam najbardziej

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

7. "Santa Clarita Diet" - polska premiera 3 lutego na Netfliksie

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)


Komedia Netfliksa z Drew Barrymore i Timothym Olyphantem, o której mniej więcej do wczoraj wiedzieliśmy tyle co nic. To znaczy wiadomo było, że będzie tu para z kalifornijskiego przedmieścia, tajemnicza przemiana, która "skieruje ich życie na drogę śmierci i destrukcji" (ale takiej zabawnej), no i jakaś tam dieta. Teoretycznie można było odgadnąć, że chodzi o zombi, w praktyce nie zrobił tego nikt, dopóki twistu nie ujawnił sam Netflix.

Przyznam, że w pierwszej chwili byłam mocno na nie, bo ileż jeszcze ma być seriali o zombi? Naprawdę, czas skończyć z tą modą. A potem zobaczyłam reklamy, które widzicie poniżej. Są one na tyle świetnie zrobione, że jestem dobrej myśli - ktoś tu zdecydowanie wie, co robi. Nie wspominając już o tym, że sam pomysł z paniusią z poukładanego przedmieścia zamieniającą się w kogoś z piekła rodem zdecydowanie coś w sobie ma. Oczywiście, takie seriale już były - patrz: "Trawka". Niemniej jednak porządnie zrobiona satyra na przedmieścia to coś, co do mnie rzeczywiście trafia, a hasło "Jedz, kogo tylko chcesz", pozytywnie mnie rozbroiło.

santaclarita01

santaclarita02

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 • Kama

  Dla mnie z tego "Powerless" i "Seria...", ewentualnie "Taboo", "Legion", "Wielkie kłamstewka" i "The Handmaid's Tale". Na razie nie planuję "The Good Fight", bo zwiastun wygląda bardziej jak coś od Shondy niż TGW w czasach świetności...
  Poza tym czekam na "Trial & Error" i "Great News", bo wierzę w NBC ostatnio (a w Tinę Fey od dawna). I jeszcze "When We Rise", ale chyba nie ma daty premiery.

 • Michał Woźnicki

  Seria niefotunnych zdarzeń
  Iron fist
  Legion
  Taboo
  Wielkie kłamstweka
  Handmaid's tale

  Wszystkie obejrzę...

  Najbardziej zaskoczył mnie zwiastun o Zeldzie...nigdy wcześniej się nie natknąłem, a wygląda to bajecznie.

  Aaaa i Good Fight...czyli mnóstwo...muszę dobrze wyrobić harmonogram.

 • Michał

  Ja czekam na "Serię niefortunnych zdarzeń" (chociaż NPH mnie nie przekonuje, no i sam klimat zwiastunów też nie), "Powerless" (głównie ze względu na obsadę, bo trailer wygląda średnio, ale dam serialowi szansę, bo komedie to jedna z niewielu rzeczy, które NBC wychodzą, ale którym czasem trzeba dać szansę i poczekać do drugiego sezonu), "The Handmaiden's Tale" (obsada!), "The Good Fight" (o ile uwielbiałem Alicię, tak już miałem jej dość, i już sam zwiastun nam zapowiada, że energia z początku serialu wróciła; swoją drogą ciekawe czy twórcy będą mogli sobie pozwolić na nieco więcej, skoro serial będzie tylko na CBS All Acces), "Legion" i "Big Little Lies" (obsada nie z tej ziemi, i wierzę, że potencjał dobrego materiału książkowego zostanie w pełni wykorzystany). Pewnie kiedyś sprawdzę też Taboo i Sneaky Pete.

 • Mavoy

  naprawdę KOLEJNA rzecz o Zeldzie? ;) Z całą moją sympatią dla tej pary, mają też powstać dwa filmy, z Jen Lawrence i ScarJo ;)