Drew Barrymore pożera ludzi w teaserze nowej komedii Netfliksa - "Santa Clarita Diet"

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

0

Dieta Santa Clarita to coś, co spodobałoby się Hannibalowi Lecterowi. Zobaczcie, jak Drew Barrymore zachwala swój nowy sposób na życie w teaserze serialu komediowego Netfliksa.

Podczas Złotych Globów Netflix zaprezentował pierwszy teaser komedii "Santa Clarita Diet" z Drew Barrymore i Timothym Olyphantem w rolach głównych. Wcielą się oni w Sheilę i Joela, małżeństwo mieszkające na przedmieściach Los Angeles i zajmujące się sprzedażą nieruchomości. Oboje wydają się niezbyt zadowoleni z życia, do czasu aż Sheila przejdzie gwałtowną przemianę, która skieruje ich życie na drogę śmierci i destrukcji.

O co chodzi z tą przemianą, wyjaśnił kilka dni temu sam Netflix: Sheila najwyraźniej umrze i odrodzi się jako zombi, a potem będziemy ją oglądać, jak stara się przetrwać na poukładanym przedmieściu, trzymając pod kontrolą swoje żądze i jak gdyby nigdy nic sprzedając ludziom domy. Czy jest to wykonalne? No pewnie! Nie takie sekrety potrafili skrywać bohaterowie seriali opowiadających o amerykańskich przedmieściach. A poza tym zobaczcie tylko, z jakim wdziękiem Drew Barrymore zachwala swoją nową dietę.

Serial "Santa Clarita Diet" debiutuje 3 lutego na Netfliksie.