Dorośnijcie wreszcie! Pełny zwiastun finałowego sezonu "Dziewczyn"

"Dziewczyny" (Fot. HBO)

0

Ktoś szuka pracy, ktoś chce spróbować seksu analnego, ktoś na kogoś wrzeszczy: "dorośnij wreszcie!". W "Dziewczynach" niby wszystko po staremu, a jednak widać, że to ostatni rozdział.

Przed nami szósty i zarazem ostatni sezon serialu, którego bohaterki poznaliśmy jako dwudziestoletnie dziewczyny, a pożegnamy jako prawie całkiem dorosłe kobiety. Zwiastun skupia się przede wszystkim na Hannie, która wraca do pisania i znów szuka pracy w jakimś magazynie. Z jednej strony mówi, że chciałaby pisać historie, które sprawiłyby, że ludzie czuliby się mniej samotni niż ona kiedyś. Z drugiej - zachowuje się tak jak zwykle, czyli oznajmia pracodawczyni, że bardzo chce pisać o surfingu, tylko nienawidzi piasku, słońca i kremów przeciwsłonecznych.

W zwiastunie mamy też rozmowy o przyjaźni, trochę seksu i sporo emocji. Marnie miota się pomiędzy dwoma facetami, Shoshanna stwierdza, że miłe i poukładane kobiety, które mają ładne torebki, to teraz jej przyjaciółki, z kolei Jessa i Elijah krzyczą na siebie pośrodku ulicy. Dzień jak co dzień, a jednak widać, że to już ostatni sezon "Dziewczyn" i że dorosłość dobija się do nich coraz bardziej gwałtownie.

Finałowy sezon "Dziewczyn" startuje 13 lutego w polskim HBO.

  • Sylwester Goliński

    Co do Shoshanny, wręcz przeciwnie, mówi tam "those are now my friends" ;). Jako dowód trochę inna wersja zwiastuna z napisami na instagramie - https://www.instagram.com/p/BPBsUBUlMgq/

    • Ach, OK. Ja tam słyszę "not my friends", ale mam zatkane zatoki, więc tak naprawdę jestem przygłucha.