7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sneaky Pete" (Fot. Amazon)

0

Zmarł znany z "Twin Peaks" Miguel Ferrer. "Sneaky Pete" z zamówieniem na 2. sezon. "Seria niefortunnych zdarzeń" z lepszą oglądalnością niż "Luke Cage". A oprócz tego "UnReal", "Black-ish" i nie tylko.

1. Zmarł znany z "Twin Peaks" Miguel Ferrer. Miguel Ferrer, którego oglądaliśmy m.in. w "Twin Peaks" i "NCIS: Los Angeles", zmarł w wieku 61 lat. Aktor pojawi się jeszcze na ekranie jako patolog Albert Rosenfield w nowym sezonie "Twin Peaks".

2. "Sneaky Pete" z zamówieniem na 2. sezon. Amazon zamówił 2. sezon serialu "Sneaky Pete", który stworzyli wspólnie Bryan Cranston, David Shore i Graham Yost. Z nieoficjalnych danych wynika, że serial jest dużym sukcesem - lepszą oglądalność na Amazonie tuż po debiucie miał tylko "The Man in the High Castle".

3. Powstanie spin-off "Black-ish". ABC ma w planach spin-off "Black-ish" z Yarą Shahidi (Zoey) w roli głównej. Jeśli projekt dojdzie do skutku, będziemy oglądać perypetie Zoey na studiach.

4. Caitlin FitzGerald z ważną rolą w "UnReal". Caitlin FitzGerald wcieli się w pannę do wzięcia, którą zobaczymy w 3. sezonie "UnReal" w miejsce kawalera.

5. "Seria niefortunnych zdarzeń" z lepszą oglądalnością niż "Luke Cage". Symphony podliczyło oglądalność "Serii niefortunnych zdarzeń" z pierwszego weekendu. Serial w USA zaczęło oglądać 3,755 mln osób w wieku 18-49 lat, co oznacza, że wypadł lepiej niż "Luke Cage" (3,388 mln), ale słabiej niż "Fuller House", "Orange is the New Black" i "Gilmore Girls: A Year in the Life".

6. Powstanie 4. sezon "Inside No. 9". Telewizja BBC zamówiła 4. sezon "Inside No. 9", składający się z 6 odcinków. Zobaczymy go w 2018 roku.

7. Jane Lynch w serialu Discovery o Unabomberze. Jane Lynch wcieli się w prokurator Janet Reno w serialu "Manifesto" Discovery Channel. Zobaczymy w nim, jak FBI rozpracowało Unabombera.

 • Piotr Malczewski

  Black-ish idzie drogą "Bill Cosby Show'. I tamten serial miał spin off. Bylo to "I nny świat" i w pierwszym sezonie był historią Dennise ( Lisa Bonet) na studiach.

 • Michał

  Ja mam pytanie dotyczace "The Good Place". Jakie są szanse na drugi sezon? Nie wiem, czy mam się martwić, a finał pierwszego sezonu był lepszy niż cokolwiek, co przyszło mi oglądać w telewizji w ostatnim roku.

  • Oficjalnie nic nie wiadomo, nieoficjalnie myślę, że szanse są spore. NBC od dawna wspiera dobre komedie, a i oglądalność wypada przyzwoicie (jak na sitcom NBC oczywiście).

  • Panna

   Tak, to jeszcze nieoficjalne, ale wydaje sie, ze bedzie, M, Schur cos na ten temat wspominal w wywiadzie wtedy, gdy okazalo sie, ze w sezonie beda tylko 13 odcinki. To bylo cos naprawde zaskakujacego, oszukali nas i po prostu chce sie obejrzec wszystko od nowa. To nie moze tak sie skonczyc, musi byc kontynuacja :)