10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fleabag" (Fot. BBC)

0

"Fleabag" wróci z 2. sezonem w przyszłym roku. Showrunner "The Walking Dead" mówi, że kolejnych 7 sezonów to całkiem realna perspektywa. Benito Martinez w pilocie "Behind Enemy Lines". A oprócz tego crossover seriali CW i mnóstwo nowości.

1. "Fleabag" wróci z 2. sezonem w przyszłym roku. Phoebe Waller-Bridge powiedziała w rozmowie z RadioTimes.com, że zdjęcia do 2. sezonu "Fleabag" ruszą w listopadzie. Premiery możemy się spodziewać w 2018 roku.

2. Koniec 7. sezonu "The Walking Dead" to koniec pewnego rozdziału. "Koniec tego sezonu jest zarazem końcem rozdziału. Chodzi tutaj też o położenie podwalin pod tę gigantyczną, pełną rozmachu historię, która nadejdzie - nie tylko w 8. sezonie, ale też dalej" - powiedział showrunner "The Walking Dead" Scott M. Gimple na panelu na PaleyFest. Nie pojawiła się co prawda obietnica, że Rick i Negan będą walczyć do śmierci któregoś z nich, ale wiemy, że po finale 7. sezonu ma nastać nowa era w serialu. A jak długo będzie jeszcze trwać "The Walking Dead"? Kolejnych 7 sezonów (i kolejne 100 odcinków) to wcale nie mrzonki, Gimple uważa, że to jak najbardziej możliwe.

3. Monica Potter w pilocie serialu CBS. Monica Potter i Jeremy Piven zagrają w pilocie "Wisdom of the Crowd". Jego zobaczymy w roli speca od nowych technologii, który stworzył aplikację mającą mu pomóc rozwiązać morderstwo córki. Ona wcieli się w jego byłą żonę, robiącą karierę w polityce. Serial jest oparty na izraelskim formacie.

4. Benito Martinez w pilocie "Behind Enemy Lines". Benito Martinez zastąpi Nestora Carbonella w jednej z głównych ról.

5. Jacqueline Obradors w pilocie "Mayans MC". Jacqueline Obradors zagra matkę EZ-a Reyesa (JD Pardo), głównego bohatera spin-offu "Synów Anarchii".

6. Duet z "Bates Motel" tworzy pilot serialu NBC. Kerry Ehrin, jedna z showrunnerek "Bates Motel", tworzy teraz komedię romantyczną "Long Distance" dla NBC. Wśród producentów serialu będą także Freddie Highmore i Danielle Gelber.

7. Alyssa Milano w pilocie serialu CW. Alyssa Milano dołączyła do obsady serialu "Insatiable", opowiadającego o konkursach piękności.

8. Yvette Nicole Brown w pilocie komedii ABC. Yvette Nicole Brown pojawi się w nowym serialu komediowym, opowiadającym o artyście hip-hopowym, który startuje na burmistrza, żeby wypromować swoją taśmę - i wygrywa. Aktorka zagra matkę głównego bohatera.

9. Michael Rady w pilocie serial CBS. Znany z "UnReal" Michael Rady dołączył do obsady serialu "The Get", opowiadającego o dziennikarzach działających niekonwencjonalnymi metodami.

10. Plakat muzycznego crossoveru "Flasha" i "Supergirl".

The-Flash-Supergirl-Duet-Poster

  • Panna

    Z jednej strony Fleabag to swietny serial, a z drugiej - 2 sezon dopiero w 2018? Nie pierwszy raz przekonuje sie, ze brytyjczycy bardzo dlugo produkuja seriale. Jakosc oczywiscie wymaga czasu.