7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

Trójka aktorów z awansem w "The Walking Dead". "Imposters" z zamówieniem na 2. sezon. "Bloodline" wraca w maju. A oprócz tego "Gotham", "Shooter" i nie tylko.

1. Trójka aktorów z awansem w "The Walking Dead". Steven Ogg, Katelyn Nacon i Pollyanna McIntosh będą w stałej obsadzie 8. sezonu "The Walking Dead".

2. Gina Rodriguez będzie nową Carmen Sandiego. Netflix planuje nowy serial animowany o Carmen Sandiego. Głos głównej bohaterce podłoży Gina Rodriguez.

3. Josh Stewart w obsadzie serialu "Shooter". Josh Stewart dołączył do stałej obsady "Shootera". Zobaczymy go w roli zabójcy, mającego związki z Bobem Lee i jego ekipą z Afganistanu.

4. "Imposters" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja Bravo zamówiła 2. sezon "Imposters", składający się z 10 odcinków.

5. Lonnie Chavis pojawi się w "Supergirl". Lonnie Chavis, czyli mały Randall z "This Is Us", pojawi się gościnnie w roli Marcusa, chłopca kosmity, który nawiąże więź z Jamesem Olsenem.

6. "Bloodline" wraca w maju. Finałowy sezon "Bloodline" będzie mieć premierę 26 maja. Oto pierwszy zwiastun.

7. Zapowiedź nowych odcinków "Gotham". Serial wraca 24 kwietnia.

 • Piotr Malczewski

  I znowu wraca w Gotham to drewno.

 • LuKe

  i jeszcze jedna rzecz, którą warto wiedzieć dziś rano - finał "Broadchurch" był antyklimatyczny. Generalnie rozczarowujący sezon. Wszystko poprowadzone od linijki. Okazało się, że głównego sprawcę poprawnie wskazałem już po pierwszym odcinku, a "pośredniego" jakieś cztery odcinki temu. Motyw zalatywał miernym naśladowcą "The fall". Twórcy kryminałów powinni zacząć bardziej się starać z zasłonami dymnymi. Na tym etapie tradycyjne zwodzenie widza już nie działa. Emocjonalna warstwa też leżała. Zakończenie spieszne. W pierwszym odcinku szczegółowo pokazano nam każdy etap procedury zajmowania się Trish. W finale Trish występuje w trzech krótkich scenach. Rola pastora, dziennikarki i rodziny Latimerów i wątków osobistych głównych bohaterów okazała się wypełniaczem. Zaistniały chyba tylko po to aby serial miał jakieś powiązanie z poprzednimi sezonami. Generalnie "Broadchurch" już podziękuję. Ci ludzie i widoczki z klifami już się przejadły.

  • Panna

   To juz byl finalowy sezon (tak obiecywali).Final zobacze najwczesniej jutro, ale ogolem tez mi sie wydaje, ze byl robiony jakby na sile. Trish musieli poswiecic wiecej miejsca na koniec.

   • Kama

    Poprzedni sezon był absurdalny, ten nudny (to nadal odrobinę lepiej). Ale ogólnie oba zupełnie niepotrzebne. Nie byłam jakąś wielką fanką serii 1, ale było tam parę ciekawych chwytów, które potem stały się, niestety, parodią samych siebie. Dobrze, że już koniec.