Poznajcie 7 nowych seriali CBS - zwiastuny i zdjęcia

"Young Sheldon" (Fot. CBS)

0
1 2 3 4 5 6 7

Mały Sheldon, kobieca ekipa "Star Treka" i mnóstwo bardzo męskich facetów w mundurach - tak w skrócie wygląda jesień w CBS. Dwóch wiosennych premier - "Instinct" i "By the Book" - na razie nie prezentujemy, bo nie ma żadnych materiałów.

"9JKL"

9JKL01

Sitcom rodzinny, zainspirowana życiem Marka Feuersteina, który jako dorosły facet mieszkał w mieszkaniu 9K, w budynku, gdzie się wychowywał. Z jednej strony było mieszkanie rodziców, 9J, a z drugiej, w 9L, mieszkali brat i bratowa z dzieckiem. Nie było prywatności ani żadnych granic - rodzina, która oczywiście zawsze chciała dobrze, była w stanie wparować do jego sypialni w każdej chwili.

W serialu występują Mark Feuerstein, David Walton, Liza Lapira, Linda Lavin, Elliot Gould i Matt Murray. Twórcami są Dana Klein i Mark Feuerstein.

9JKL-2

1 2 3 4 5 6 7
 • LuKe

  "Young Sheldon" wygląda naprawdę zachęcająco. Iain Armitage jest przeuroczy. Tak naprawdę jego Sheldon nie różni się za wiele od jego prywatnej persony. Ten aktor to mały geniusz. Pytanie tylko jak długo uda mu się pozostać tym dzieciakiem. Nic złego w dorastaniu ale ten nastoletni etap przejściowy dla dzieci w showbiznesie jest troszkę kłopotliwy. W każdym razie życzę mu jak najlepiej bo jest cudowny. Pooglądajcie sobie na you tubie jak ten charyzmatyczny, wiecznie uśmiechnięty, elokwentny i otwarty na ludzi młody człowiek penetruje broadwayowski światek w nienagannym stroju i w swoich butach do stepowania.

  • Niesamowity jest, bardzo inteligentny, także w sensie emocjonalnym. Gdyby nie on, raczej bym nie oglądała tego serialu - widać, że napisany jest raczej przeciętnie, tak jak TBBT teraz - ale on każdą scenę zamienia w złoto i dobrze podrabia ton głosu starszego Sheldona.

   • LuKe

    Ja mam tak samo. Nie widziałem ani jednego odcinka "TBBT" dlatego sama produkcja interesuje mnie średnio, ale dla Iaina obejrzę. Zwiastun jednak miał kilka fajnych umiarkowanych dowcipów no i jestem "suckerem" na rodzinno-przyjacielskie klimaty, więc scena z ojcem to miód na moje lodowate serce ;) Całość nie wygląda tragicznie.

 • LuKe

  Nigdy nie byłem fanem "Star Treka" ale filmy kinowe nawet lubię. Głównie dzięki obsadzie. Zwiastun serialu wygląda niestety słabiutko - kiczowato (słabe CGI, słaba charakteryzacja, kostiumy i design przestrzeni) no i nie za wiele się w nim dzieje. W zasadzie nic się nie dzieje.

 • Michał

  Szkoda, że CBS nie chce już robić interesujących seriali, jak "The Good Wife" i "Person of Interest". Większość tych seriali wyglądają jak coś, co już w jakiejś formie widzieliśmy. Sprawdzę na pewno nowego "Star Treka", ale boję się, że raczej twórcy pójdą w poważny ton i nie będzie miejsca na zabawne albo absurdalne odcinki jak w TOS i TNG.