Konkurs z serialem "Geniusz". Do wygrania książki i skarpetki z Einsteinem

"Geniusz" (Fot. National Geographic)

0

National Geographic pokazuje teraz serial o jednym z najbardziej znanych geeków XX wieku - Albercie Einsteinie. A u nas możecie wygrać zestawy geeka, w tym świetne skarpetki!

W niedziele o godz. 21:30 National Geographic emituje nowe odcinki "Geniusza" - serialowej antologii opowiadającej o największych umysłach w historii świata. Bohaterem 1. sezonu jest Albert Einstein, w którego wcielają się Johnny Flynn (młodsza wersja) i Geoffrey Rush (starsza wersja). Serial pokazuje słynnego naukowca nie tylko jako tytułowego geniusza, ale też jako człowieka z burzliwym, skomplikowanym życiem prywatnym.

Naszą recenzję znajdziecie tutaj, a dziś zapraszamy Was do udziału w konkursie z nagrodami od National Geographic. Rozdajemy 5 zestawów geeka składających się z ekotorby, skarpetek z Einsteinem i książki "Einstein w cytatach".

A ponieważ inteligentnych bohaterów w serialach nie brakuje, mamy dla Was takie zadanie konkursowe: Napiszcie, kto z serialowych geniuszy jest Waszym ulubieńcem i dlaczego. Możecie wybrać jakąkolwiek postać z jakiegokolwiek serialu. Prosimy o kreatywne, pomysłowe odpowiedzi - nie dłuższe niż 500 znaków! I nie, nie będziemy patrzeć na iloraz inteligencji zaproponowanego bohatera, liczy się ciekawe uzasadnienie i dobra zabawa.

Nagrody, czyli zestawy od National Geographic, otrzyma 5 osób, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 28 maja 2017 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Geniusz". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska, adresu kontaktowego, a także numeru telefonu.

geniusz01

  • michax

    Ja zamiast przeczytać "skarpetki z Einsteinem" przeczytałem "skarpetki Einsteina":-D