Szaleństwo z "Master of None" wchodzi na nowy poziom. "Clash of the Cupcakes" ma własny zwiastun!

"Master of None" (Fot. Netflix)

0

W 2. sezonie "Master of None" wymyślono najbardziej idiotyczny program kulinarny, jaki tylko można sobie wyobrazić. Teraz tylko czekać aż ktoś zamówi cały sezon!

Sztuka robienia cupcake'ów to coś, czego Polacy jeszcze do końca nie opanowali (ale w Krakowie mamy fantastyczną Amerykankę, która robi je za nas - pozdrowienia dla Cupcake Corner), za to w Stanach Zjednoczonych to niemal religia. I właśnie to amerykańskie szaleństwo wykorzystał Aziz Ansari, wymyślając kompletnie absurdalny program kulinarny, w którym rywalizują drużyny wypiekające tego typu słodkości, a wszystko na ekranie jest różowe i obciachowe.

A potraficie sobie wyobrazić, że ktoś naprawdę chciałby oglądać szalone bitwy w "Clash of the Cupcakes"? Netflix na wszelki wypadek zmontował zwiastun, jest też gotowa strona internetowa - i kto wie, co będzie następne. Tym z Was, którzy nie wierzą, że coś takiego sprzedałoby się w USA, polecam wpisać w Google frazę "Clash of the Cupcakes". To się dzieje naprawdę!

 • Bartosz

  Skończyłem 2 sezon..ech kiedy trzeci?

  • jan

   ponoć nieprędko

 • Maciej Witek

  W odcinku o grupie tanecznej napisali, że cały występ jest do obejrzenia na stronie internetowej programu, a że lubię takie smaczki to od razu to sprawdziłem. I tak strona jest, ale tańców nie ma :/.