19 serialowych premier, które zobaczymy w lipcu

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

W lipcu premierę będzie mieć nie tylko nowy sezon "Gry o tron", ale też 18 innych seriali, w tym "Will", "The Last Tycoon" czy "Ozark". Przedstawiamy serialowe nowości i powroty, które zobaczymy w tym miesiącu.

"Snowfall" - 5 lipca

Nowy serial telewizji FX, który opowiadać będzie o początkach epidemii kokainowej w Stanach Zjednoczonych na początku lat 80. Akcja jest osadzona w Los Angeles w 1983 roku, a główny bohater to Franklin Saint (Damson Idris), młody "uliczny przedsiębiorca", któremu marzy się skosztowanie władzy.

Mocne wrażenia ma zagwarantować ekipa, która tworzy serial - showrunnerem jest Dave Andron ("Justified"), a jednym z producentów i pomysłodawców John Singleton, reżyser "Chłopaków z sąsiedztwa". Pierwszy sezon ma liczyć 10 odcinków.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 • RaQeNoPe

  Premiera trzeciego sezonu Rick and Morty w pozostałych premierach; widać, że redaktorzy go nie oglądają. A szkoda bo to bardzo dobry, inteligentny serial. W tym zestawieniu, jedynie Gra o tron jest bardziej popularniejsza.

  Braku serialu People of Earth nawet w pozostałych premierach nawet nie wiem jak skomentować. Mimo, że nie jest zbyt popularny jakościowo przebija połowę tych wymienionych seriali. Mam nadzieję, że nie pojawił się w zapowiedziach, ponieważ informacja o drugim sezonie to jeszcze świeża sprawa.

  • BMR

   People of Earth wraca teraz, w wakacje??

   • RaQeNoPe

    Tak 24 lipca będzie premiera drugiego sezonu.

    • BMR

     Oj, super! Przegapiłabym- dzięki!

 • szwejzi

  1. Wentworth
  2. Orange is the New Black
  3. Gypsy

 • aga

  czy ktos zna stronki gdzie mozna obejrzec seriale?