Przed nami 100. odcinek "The Walking Dead". A na razie zobaczcie najlepsze momenty z 99 poprzednich

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

Premiera 8. sezonu "The Walking Dead" będzie zarazem 100. odcinkiem serialu. To dobra okazja, żeby przypomnieć sobie, co się udało w 99 poprzednich i dlaczego serial jest takim fenomenem.

Od Ricka budzącego się w szpitalu aż po wojnę z Neganem, Ezekiela i tygrysicę, która przetrwała apokalipsę zombie. Telewizja AMC, która emituje w USA "The Walking Dead", wypuściła wideo, przypominające najlepsze momenty z dotychczasowych odcinków serialu.

W ciągu zaledwie czterech minut pokazano z jednej strony totalny chaos i zniszczenie panujące w serialowym świecie, a z drugiej szalone pomysły scenarzystów i prawdziwe emocje przeżywane przez bohaterów, czasem w najbardziej zaskakujących momentach. Pojawiają się także te postacie, które pożegnaliśmy na przestrzeni siedmiu sezonów, jak Shane, Lori, Beth, Hershel, Glenn czy Abraham.

"The Walking Dead" powraca jesienią, a 100. odcinek serialu, będący zarazem premierą 8. sezonu, zobaczymy w Polsce 23 października na kanale FOX. Twórcy obiecali, że już w tym odcinku dowiemy się, o co chodzi ze starszym Rickiem ze zwiastuna.