8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gypsy" (Fot. Netflix)

0

"Gypsy" skasowane po jednym sezonie. "How I Met Your Father" ma już scenarzystkę. NBC znów tworzy reboot "Rodziny Potwornickich". A oprócz tego "Supernatural", "Suits" i nie tylko.

1. "Gypsy" skasowane po jednym sezonie. Deadline donosi, że "Gypsy" już nie wróci. Serwis pisze, że decyzję o skasowaniu serialu podjęto po tym jak scenarzyści przez miesiąc szukali pomysłów na 2. sezon. Informacja pochodzi z nieoficjalnych źródeł i Netflix jej nie potwierdza.

2. "How I Met Your Father" ma już scenarzystkę. Spin-off "How I Met Your Mother" napisze Alison Bennett ("You're the Worst").

3. NBC znów tworzy reboot "Rodziny Potwornickich". "The Munsters" znów powraca do NBC. Twórcami nowej wersji kultowego serialu będą Seth Meyers ("The Late Night") i Jill Kargman ("Odd Mom Out"), która napisze scenariusz pilota. Tym razem nietypowa rodzina będzie mieszkać na Brooklynie i starać się wpasować w okolicę.

4. Plakat "Life Sentence" - nowego serialu CW. Grająca główną rolę Lucy Hale podała, że serial zadebiutuje w CW w styczniu 2018.

5. Syn Lucyfera z awansem w "Supernatural". Alexander Calvert, który pojawił się w finale 12. sezonu "Supernatural" jako Jack, syn Lucyfera, będzie w stałej obsadzie 13. sezonu. Bohater będzie starał się zrozumieć świat, w którym wylądował, i rodzinę, która go przygarnęła.

6. Jay Harrington w obsadzie "Suits". Jay Harrington pojawi się gościnnie w dwóch odcinkach 7. sezonu jako były facet Donny.

7. Raper Krondon w obsadzie "Black Lightning". Muzyk wcieli się w Tobiasa Whale'a, łotra z komiksu.

8. Rex Linn pojawi się w "Zabójczej broni". Znany z "CSI: Miami" aktor zagra ojca Riggsa.