Punisher gotowy do akcji. Pierwszy zwiastun nowego serialu Netfliksa i Marvela

"The Punisher" (Fot. Netflix)

0

Tej jesieni Marvel i Netflix skręcą w jeszcze mroczniejszym kierunku. Pierwszy zwiastun serialu "The Punisher" już jest i zawiera Jona Bernthala z wielkim młotem.

Ci z Was, którzy już przebrnęli przez całe "The Defenders" (nasza recenzja tutaj), wiedzą, że na końcu jest niespodzianka: teaser "The Punisher", czyli nowego serialu Netfliksa i Marvela, który według nieoficjalnych informacji ma zadebiutować w listopadzie. Dzięki zaradnym fanom zwiastun rozprzestrzenił się już po sieci, wszyscy więc możemy zobaczyć, jak Jon Bernthal powraca do roli Franka Castle'a i wykuwa młotem czachę w betonie, a także zapowiada nadejście diabła zwanego przeszłością, z którym przyjdzie mu się zmierzyć.

Postać Punishera dobrze już znacie z "Daredevila", a oprócz tego w serialu pojawią się Ben Barnes jako Billy Russo (czy też Jigsaw), dawny kumpel Franka z armii; Ebon Moss-Bachrach jako Micro, były analityk NSA, którego sekrety mają wielką wartość dla Franka; Jaime Ray Newman jako jego żona Sarah Lieberman; Amber Rose Revah jako Dinah Madani, agentka Homeland Security; Michael Nathanson jako jej partner Sam Stein; Daniel Webber jako Lewis Walcott, młody weteran, który ma trudności z powrotem do cywila; Jason R. Moore jako Curtis Hoyle, przyjaciel Franka i jeden z niewielu ludzi, którzy wiedzą, że on żyje; a także Paul Schulze jako Rawlins, członek CIA, który spotka na swojej drodze Franka.

Oficjalnej daty premiery jeszcze nie ma, ale wiemy na pewno, że "The Punisher" pojawi się na Netfliksie tej jesieni.

 • ROB-i

  Nie oczekuje nie wiadomo czego,nie musza byc fajerwerki ani zlote cielce,wystarczy mi serial z superbohaterem od Netflixa ktory by byl przeze mnie zaakceptowany jako "guilty pleasure" bo do tej pory to co dostaje kompletnie nie trafia w moje gusta.Czy ja oczekuje nie wiadomo czego...???
  Ps. A moze po prostu juz jestem na to za stary ?!?

  • LuKe

   Dokładnie. Albo silą się o jakąś głębię psychologiczną i "realizm" i wychodzi z tego nudziarstwo albo z kolei jest tak nieudolnie jak w "Arrow", który przypomina archaiczne seriale przygodowe z lat 90. Przydałby się balans tych dwóch wartości.
   "Legion" próbował namieszać (jest to jakiś atut) ale namieszał tak, że po trzech odcinkach odpadłem. Nie podobał mi się w ogóle. Jest na mojej liście najgorszych seriali roku. Nie lubię się męczyć oglądaniem, a to była katorga.

   • ROB-i

    Netflixowskie produkcje z pod znaku Marvela to jak na razie dla mnie rzecz nie do przebrniecia,dlatego mi sie marzy aby z "Punisherem" bylo lepiej bo dotychczasowe ekranizacje kinowe (trzy) jakos tam akceptowalem mniej lub wiecej.
    A co do (super)bohaterskich seriali ze stacji The CW to nawet po zazyciu "oranzady w proszku" tego sie nie da ogladac.

  • LuKe

   ROB-i oglądasz "Manhunt:Unabomber"? Powinien Ci się spodobać, bo chyba kiedyś wspominałeś , że podobał Ci się "Zodiac" Finchera. A tu w sumie mamy do czynienia z czymś podobnym. Prawdziwa historia. Tyle, że w przeciwieństwie do "Zodiaca" przestępcę złapano.

   • ROB-i

    Dzieki za rekomendacje.Tak ogladam i az sam sie dziwie jakie to dobre oraz ze rzeczywiscie zrobione w duchu "Zodiaca" Finchera.