5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

Alexis Bledel wśród laureatów nagród Emmy za występy gościnne. Sherilyn Fenn pojawi się w nowym serialu CBS. "Black Mirror" może wrócić jeszcze w tym roku. A oprócz tego "Brooklyn 9-9" i nie tylko.

1. Alexis Bledel wśród laureatów nagród Emmy za występy gościnne. Wczoraj wieczorem rozdano kolejne Creative Arts Emmy Awards. Za występy gościnne nagrody otrzymała czwórka aktorów: Alexis Bledel ("The Handmaid's Tale"), Gerald McRaney ("This Is Us"), Melissa McCarthy ("Saturday Night Live") i Dave Chappelle ("Saturday Night Live"). Po kilka nagród zgarnęły "Stranger Things" (m.in. za casting, czołówkę i temat muzyczny), "Westworld" (efekty specjalne, makijaż), a także "Veep" (casting, zdjęcia). Pełna lista laureatów tutaj.

2. Sherilyn Fenn pojawi się w nowym serialu CBS. Sherilyn Fenn dostała rolę powracającą w "S.W.A.T.". Zagra matkę jednego z głównych bohaterów, która siedzi w więzieniu za morderstwo.

3. "Black Mirror" może wrócić jeszcze w tym roku. "Empire Magazine" napisał, że premiery 4. sezonu "Black Mirror" możemy się spodziewać w grudniu. Informacji nie potwierdził oficjalnie Netflix.

4. Gina Rodriguez producentką seriali o imigrantach. Gina Rodriguez produkuje dla CBS serial "Mercy", który jest adaptacją niemieckiego "Dr. Illegal". Główną bohaterką będzie latynoska lekarka, która otwiera nielegalną klinikę dla imigrantów we własnym mieszkaniu. Z kolei dla telewizji CW powstaje serial "Illegal", który pisze Rafael Agustin ("Jane the Virgin"). Tutaj bohaterem jest 16-latek, który pewnego razu dowiaduje się, że nie jest amerykańskim obywatelem.

5. Jake i Rosa na zdjęciach z nowego sezonu "Brooklyn 9-9". Sitcom FOX-a zajrzy na początku 5. sezonu za kratki, zdjęcia znajdziecie tutaj.

b99-02

b99-900

  • Ktosia

    Kto by pomyślał oglądając Gilmore Girls że Alexis zostanie kiedyś leureatką nagrody Emmy :) A mówię to jako wielka fanką Gilmorek, po prostu aktorsko Bledel nieco odstawała od reszty, świetnie że udało jej się trafić na ciekawy serial w którym może się wykazać.