Ważna decyzja Kevina czy kolejna zmyłka? Zagadkowe zdjęcie z 2. sezonu "This Is Us"

"This Is Us" (Fot. NBC)

0

Premiera 2. sezonu "This Is Us" zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza kolejne wskazówki na temat tego, co czeka bohaterów w najbliższej przyszłości. Jedną podrzucił właśnie twórca serialu, Dan Fogelman.

Nie mamy jeszcze zwiastuna nowego sezonu "This Is Us", ale twórcy nie pozostawiają nas z niczym. Niedawno pojawiły się zdjęcia z premierowego odcinka, a teraz kolejnym podzielił się na swoim twitterowym profilu Dan Fogelman. I może to być fotografia wiele mówiąca, bo widzimy na niej wystrojonego w smoking Kevina (Justin Hartley), który oświadcza się komuś w najbardziej romantycznych z możliwych okoliczności, czyli z wieżą Eiffla w tle. Do tego jeszcze data premiery i krótkie "Let's go."

Czyżby Kevin po raz kolejny oświadczał się swojej byłej żonie, Sophie (Alexandra Breckenridge)? Możliwe, ale cała ta sytuacja wygląda nieco zbyt perfekcyjnie. Smoking, kolacja przy świecach, Paryż? Przypominam, że gdy widzieliśmy tych dwoje ostatnio, szykowali się na dłuższą rozłąkę, bo Kevin otrzymał propozycję roli w nowym filmie Rona Howarda. A biorąc pod uwagę zamiłowanie twórców "This Is Us" do wyprowadzania nas w pole, kto wie, czy przypadkiem nie patrzymy właśnie na kadr z tego filmu, a nie na prawdziwą sytuację. A może to retrospekcja lub coś jeszcze innego? Przekonamy się 26 września, gdy 2. sezon zadebiutuje na antenie NBC.