Najbardziej oczekiwane nowe seriale jesieni 2017

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Serialowa jesień znów zapowiada się świetnie, a my wybraliśmy 15 nowych produkcji, na które naprawdę czekamy. Jest nowy hit HBO, kilka seriali brytyjskich, kilka nieźle prezentujących się tytułów Netfliksa i nie tylko.

15. "Kevin (Probably) Saves the World" - premiera 3 października

Jedna z ciekawiej zapowiadających się jesiennych premier Wielkiej Czwórki, ale wiadomo, że absolutnie nie musi to świadczyć o tym, że coś z niej wyjdzie. Póki co chwalimy więc sam koncept, bo ten, serial znany wcześniej pod tytułem "The Gospel of Kevin", ma całkiem obiecujący.

Tytułowy bohater grany przez Jasona Rittera ("Parenthood") to samolubny facet, którego życie toczyło się po równi pochyłej, dopóki nie odwiedziła go… Boża wysłanniczka, Yvette (Kimberly Hebert Gregory), oznajmiając, że właśnie on został wybrany do misji zbawienia świata. A że kandydat to raczej średni, czeka go mnóstwo pracy także nad samym sobą.

Średnio wróżą serialowi kłopoty realizacyjne (jeszcze w czerwcu Kimberly Hebert Gregory zastąpiła Cristelę Alonzo w głównej roli kobiecej), a i sam pomysł może szybko sprowadzić się do sterty banałów, ale na razie dajemy temu projektowi szansę. Jason Ritter i jego mina zbitego psa od razu wzbudzają sympatię, więc jeśli całość nie będzie nazbyt schematyczna, możemy dostać całkiem przyjemny, niegłupi komediodramat. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 • assault

  A punisher czasem nie będzie 17.11?

  • Mateusz Piesowicz

   Możliwe, ale nadal nie jest to oficjalna data.

   • assault

    tylko że taka data mi się wyświetla w programie do seriali, a oni dają tam raczej potwierdzone info ;)

 • Paulina M

  Marto, lubisz ogólnie filmy Finchera? Jeżeli tak, jaki jest Twój ulubiony, a który uważasz za słabszy? ;)

 • Puciek

  Zabrakło Mr.Robota ;(

  • Iwona

   Pewnie dlatego, że to jest tekst o nowych serialach...

  • jabba_the_hutt

   Bo tutaj są NOWE seriale...

 • 88LeReK88

  Sama ch*ia. Te seriale są już przereklamowane ze względu na wiek. Brakuje tu flasha, arrowa i innych. Takie filmy jak Punisher czy Godless to już starocie, nie czuję już nawet w nich dreszczy czy emocji. Czas na fantastyke, tam coś nowego chociaż pokazują. W końcu nie możemy się uwsteczniać..
  Star Trek? Ktoś to wogóle jeszcze ogląda?

 • Józef Liddl

  Czy w Polsce ktoś będzie pokazywał "Philip K. Dick's Electric Dreams"?