15 nowych seriali, które zobaczymy w październiku

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kolejny jesienny miesiąc, kolejnych kilkanaście nowości serialowych. W październiku debiutują m.in. "Mindhunter", "Suburra", "Dynastia" i "The Gifted: Naznaczeni". Zobaczcie zwiastuny!

"Ghosted" - premiera 1 października

Nowa komedia FOX-a, która jest parodią seriali z dreszczykiem, przede wszystkim "Z Archiwum X". Adam Scott ("Parks and Recreation") i Craig Robinson ("The Office") będą ścigać duchy i badać zjawiska paranormalne. Robinson gra cynicznego sceptyka, Scott człowieka wielkiej wiary - obu zwerbuje tajemnicza agencja rządowa, po to aby sprawdzili niewyjaśnione zjawiska w okolicach Los Angeles. Panowie przy okazji odkryją większy spisek, który zagraża istnieniu całej ludzkiej rasy.

W serialu grają także Ally Walker ("Sons of Anarchy") i ("The Night Manager"). Produkcję poprowadzi Kevin Etten ("Workaholics", "Scrubs").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 • angel

  "Suburra" i "Mindhunter". Tylko na to czekam.

 • ROB-i

  Sorry,ale to raczej wyglada jak lista czego sie nie tykac w pazdzierniku na malym ekranie,wiekszosc wyglada koszmarnie.
  Chyba tylko wloska produkcja Netflixa wyglada jakos do obczajenia.
  A co do ("Seven"+"Zodiac"+David Fincher)="Mindhunter" to juz sie chyba tak napalilem na ten serial ze lepiej juz teraz zaczne spuszczac powietrze z tego "balona" co by podejsc do tej produkcji z lekka rezerwa,lepiej podejsc do niego z nizszego pulapu niz sie sparzyc na samym poczatku.Cholera tak bardzo chce aby to im wyszlo!!!

 • LuKe

  Dla mnie tylko "Mindhunter" choć podobnie jak ROB-i studzę zapał bo serial być może ma szansę być nudziarstwem bazującym tylko na odcinaniu kuponów od słynnych seryjnych morderców, pozostając w tym jałowym i nie wnosząc żadnej wartości dodanej.

 • Kama

  Oj, tylko "Mindhunter". Chyba że coś się okaże jakimś niespodziewanym odkryciem, o którym przeczytam w paru miejscach zgodne zachwyty :)
  Oglądam teraz prawie same komedie. Chyba wreszcie będzie czas, żeby nadrobić dobre seriale dramatyczne przegapione dotąd, bo nowości słabo rokują.

 • Ella

  Ja to co wszyscy: Mindhunter. Ale jeszcze dam szansę WhiteFamous. Bo Tom Kapinos, a do Californication mam sympatię.