7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

0

Vincent D’Onofrio wraca do "Daredevila". Kristen Bell mówi, że Veronica Mars jeszcze pojawi się na ekranie. Transpłciowi aktorzy w obsadzie "Pose" Ryana Murphy'ego. A oprócz tego "The Good Doctor", "The Americans" i nie tylko.

1. Vincent D’Onofrio wraca do "Daredevila", zmiana showrunnera serialu. Vincent D’Onofrio pojawi się w 3. sezonie "Daredevila" jako Kingpin. Produkcję serialu poprowadzi Erik Oleson.

2. Kristen Bell mówi, że Veronica Mars jeszcze pojawi się na ekranie. Kristen Bell powiedziała w wywiadzie dla IndieWire, że limitowany serial z Veronicą Mars w roli głównej powstanie, choćby miała go zrobić po 80-tce, w stylu "Murder, She Wrote". Ona i twórca serialu, Rob Thomas, regularnie mailują, tylko teraz zajęci są innymi projektami.

3. Jon Cryer wraca do CBS z nową komedią. Jon Cryer wyprodukuje serial komediowy "Dads and Daughters" dla telewizji CBS. Głównym bohaterem będzie nauczyciel matematyki i zarazem typowy facet z Midwestu, który opiekuje się córkami, po tym jak jego była żona ląduje w więzieniu. Scenariusz piszą Mark Gross ("Mike & Molly", "Man With a Plan") i Gregg Mettler ("Man With a Plan", "Cougar Town").

4. Alberto Frezza dołącza do obsady spin-offu "Chirurgów". Znany z "Dead of Summer" aktor będzie w stałej obsadzie nowego serialu ShondaLandu, opowiadającego o strażakach z Seattle.

5. Transpłciowi aktorzy w obsadzie "Pose" Ryana Murphy'ego. MJ Rodriguez, Indya Moore, Dominique Jackson, Hailie Sahar i Angelica Ross zagrają w nowym serialu Ryana Murphy'ego, opowiadającego o Nowym Jorku z lat 80. i początkach kultury LGBT. W serialu pojawi się także laureat nagrody Tony Billy Porter oraz Ryan Jamaal Swain i Dyllon Burnside.

6. "The Good Doctor" najchętniej oglądanym programem tygodnia. "The Good Doctor" przebił wszystkie inne seriale Wielkiej Czwórki. Po podliczeniu nagrywarek okazało się, że serial ogląda 18,2 mln widzów - więcej niż "The Big Bang Theory" czy "This Is Us".

7. Scott Cohen w finałowym sezonie "The Americans". Znany z "Gilmore Girls" aktor dostał rolę powracającą w 6. sezonie "The Americans". Zagra członka ekipy negocjatorów z Departamentu Stanu, przeciwko którym zaczyna działać Elizabeth Jennings (Keri Russell).

 • feamoignargfaionakfj9ajfopamjv

  „[...] choćby miała go zrobić po 80-tce [...]”

  Osiemdziesiąttce?
  Proszę, nie twórzcie takich dziwnych potworków. Albo kropka, albo nawet sama liczba, ale nie takie dziwne kombinacje...

  • Ella

   Polski to nie angielski. Tak się pisze po polsku.