Nowe wydanie "Orange Is the New Black" Piper Kerman od dziś w księgarniach. A my jesteśmy jego patronem

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

0

Długo oczekiwane wznowienie książki "Orange Is the New Black. Dziewczyny z Danbury" już jest dostępne. Zawdzięczacie je Wydawnictwu Replika, a Serialowa jest jednym z patronów.

"Orange Is the New Black" to nie tylko serial Netfliksa, to także powieść, od której wszystko się zaczęło. Jej fabuła w skrócie prezentuje się tak: Piper Kerman jeszcze do niedawna miała fantastyczne mieszkanie, kochającego faceta i obiecującą karierę przed sobą. Kiedy agenci federalni zapukali do jej drzwi z aktem oskarżenia, ledwo przypominała tę lekkomyślną, młodą kobietę, którą była tuż po ukończeniu Smith College.

Teraz jednak musi rozliczyć się z konsekwencjami swojego krótkiego, beztroskiego flirtu z handlem narkotykami i trafia do więzienia dla kobiet w Danbury, w stanie Connecticut. Jeżeli myślała, że choć w drobnym stopniu mogła przewidzieć, co ją czeka... cóż, grubo się myliła.

Zaskakująca, kontrowersyjna, niezwykle zabawna i przede wszystkim – prawdziwa. Taka jest książka "Orange Is the New Black. Dziewczyny z Danbury", której nowe wydanie znajdziecie od dziś w księgarniach. Ponieważ jesteśmy patronem tego wydania, książkę będzie można wygrać na Serialowej w konkursie, który pojawi się u nas jeszcze w tym tygodniu. Zapraszamy!

Orange is the new black_300dpi