5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

0

Nowa zapowiedź 11. sezonu "Z Archiwum X". W "Arrow" szykuje się wesele. Pierwsze zdjęcie z nowego serialu superbohaterskiego "Titans". A oprócz tego chiński serial na Netfliksie i nie tylko.

1. Nowa zapowiedź 11. sezonu "Z Archiwum X". David Duchovny, Gillian Anderson i Chris Carter powracają do cliffhangera z poprzedniego sezonu, a także mówią o tym, co przed nami. W rozmowie z TVLine odtwórca roli agenta Muldera zasugerował, że on i Scully wylądują w łóżku, a to wideo zdaje się to potwierdzać. Poza tym w klipie na krótki moment pojawiają się m.in. Skinner i Palacz.

2. NBC zamawia nową komedię rodzinną. Telewizja NBC zamówiła serial komediowy, który stworzą Alex Brightman ("School of Rock: The Musical") i Jeffrey Seller (producent musicalu "Hamilton"). Akcja serialu osadzona będzie w Nowym Jorku, a główny bohater to dwudziestokilkulatek, który z powrotem wprowadza się do rodziców.

3. Chiński serial kryminalny na Netfliksie. Netflix kupił prawa do dystrybucji serialu kryminalnego chińskiej platformy Yukou Tudou, którego angielski tytuł to "Day and Night". To pierwszy chiński serial, który będzie pokazywany na całym świecie.

4. Pierwsze zdjęcie z nowego serialu "Titans". Powstaje nowy serial superbohaterski DC, a oto Brenton Thwaites jako Robin.

RobinFL900_5a21da0d6faed0.44539685

5. W "Arrow" szykuje się wesele. Więcej zdjęć z "Irreconcilable Differences" (9. odcinka 6. sezonu) znajdziecie tutaj.

arrow01

arrow02