Księżniczka i fotograf. Vanessa Kirby i Matthew Goode w kolejnym zwiastunie 2. sezonu "The Crown"

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

Premiera 2. sezonu "The Crown" już za moment, a przed nią dostaliśmy jeszcze jedną zapowiedź. W głównych rolach tym razem księżniczka Małgorzata i jej nowy obiekt zainteresowania.

Małgorzata (Vanessa Kirby), która już poprzednio została ulubienicą brytyjskich tabloidów, w nowym sezonie będzie buntowniczką na pełen etat. Zmęczona ograniczeniami swojego środowiska i krępującą etykietą panującą w rodzinie królewskiej młoda kobieta zechce skosztować pełni życia, a pomóc ma jej w tym nowy partner - fascynujący, enigmatyczny i seksowny fotograf, Anthony Armstrong-Jones (Matthew Goode).

Romans księżniczki z tajemniczym mężczyzną będzie oczywiście interesował wszystkich dookoła (i raczej nie wzbudzi entuzjazmu jej siostry), dla niej samej będzie jednak okazją do złapania oddechu. Jak mówi Vanessa Kirby w poniższej zapowiedzi, w tym sezonie Małgorzata ma odkryć, kim naprawdę jest, a kto pomoże jej w tym lepiej, niż przystojniak o artystycznej duszy? W dodatku jeżdżący motorem, a nie luksusową limuzyną?

Do czego doprowadzi związek tych dwojga zobaczymy już w najbliższy piątek, 8 grudnia, gdy 2. sezon "The Crown" pojawi się na Netfliksie.