6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Crazy Ex-Girlfriend" (Fot. CW)

0

"Crazy Ex-Girlfriend" zakończy się po 4. sezonie (jeśli go dostanie). "Ash kontra martwe zło" od poniedziałku znów w HBO GO. HBO Europe zamawia rumuńsko-niemiecki serial. A oprócz tego "Riverdale", "Once Upon a Time" i nie tylko.

1. "Crazy Ex-Girlfriend" zakończy się po 4. sezonie. Współtwórczyni serialu, Aline Brosh McKenna, powiedziała w rozmowie z IndieWire, że jeśli "Crazy Ex-Girlfriend" dostanie 4. sezon, to będzie na tyle. 4. sezon będzie ostatni. "Staramy się, żeby ta podróż zatoczyła koło. Rachel i ja opracowałyśmy cztery rozdziały tej historii, kiedy zaczęłyśmy razem pracować. To zawsze była opowieść o upadku kobiety i jej podniesieniu się" - wyjaśniła producentka.

2. "Ash kontra martwe zło" od poniedziałku znów w HBO GO. 3. sezon serialu "Ash kontra martwe zło" zadebiutuje 26 lutego w HBO GO, kolejne odcinki w kolejne poniedziałki. Od 14 kwietnia serial będzie emitowany w Cinemax.

3. Disney, FOX i NBC to najcenniejsze marki medialne na świecie. Pełną listę znajdziecie tutaj. W pierwszej dziesiątce jest tylko jedna marka spoza USA - brytyjskie BBC.

4. Sabrina nigdy nie spotka ekipy z Riverdale? Lili Reinhart, czyli serialowa Betty Cooper z "Riverdale", powiedziała, że jej zdaniem ona i jej znajomi nie spotkają nigdy Sabriny, nastoletniej czarownicy. To będą dwa zupełnie różne światy.

5. HBO Europe zamawia serial "Hackerville". HBO Europe zamówiło "Hackerville", swoją pierwszą międzynarodową produkcję, opowiadającą o grupie rumuńskich hakerów, którzy postanawiają napaść na niemiecki bank. Twórcami są Ralph Martin i Joerg Winger ("Deutschland 83"), wśród producentów znajduje się także Cristian Mungiu, rumuński reżyser, który zdobył Złotą Palmę w Cannes.

6. Fragment nowego odcinka "Once Upon a Time". Serial wraca 2 marca, a flashback ze Storybrooke z Zeleną (Rebecca Mader) w roli głównej zawdzięczamy serwisowi TVLine.

  • LuKe

    Nie lubię crossoverów także jestem OK z odrębnością Sabriny od Riverdale. Idea Sabriny w Riverdale nigdy nie była mocna (obsada powtarzała, że nie wyobraża sobie gadającego kota w show), ale widać, że upadła jakieś pół roku temu kiedy Roberto dostał zielone światło na drugi serial. Logicznym też wydaje się fakt, że ciężko byłoby pogodzić te światy skoro produkcyjnie pochodzą z dwóch różnych źródeł. Crossover musiałby polegać na podpisywaniu jakichś nowych kontraktów z aktorami. Myślę że byłoby trochę bałaganu, bo "stacje" chyba nie lubią się dzielić swoimi własnościami.
    ALE słowa Lilly Reinheart nie mają znaczenia. Jest tylko bezdecyzyjnym pionkiem w machinie produkcyjnej. Myślę, że Greendale i Riverdale będą się w sobie przeglądać ale bez bezpośredniego crossovera. W sensie np. w Sabrinie może gdzieś w dialogu pojawić się informacja o śmierci Jasona Blossoma. Z kolei w Riverdale mogą pojawić się jakieś zjawiska nadprzyrodzone pod postacią jakichś drobnych odrealnionych wydarzeń, wizji, snów (np. zakrwawiony jelonek przechodzący ulicą na drodze do Greendale).