"Trial & Error" ma nową podejrzaną. Zobaczcie pierwsze zdjęcie Kristin Chenoweth z 2. sezonu

"Trial & Error" (Fot. NBC)

0

Absolutnie urocza parodia seriali true crime wróci z kolejnym sezonem w tym roku, a Kristin Chenoweth zagra w nim nową podejrzaną o morderstwo. Mamy zdjęcie i datę premiery.

"Trial & Error" to sitcom NBC parodiujący seriale z gatunku true crime, w którym ambitny prawnik, Josh Segal (Nicholas D'Agosto), i jego ekipa podejmują się obrony oskarżonych o morderstwo w niemal beznadziejnych sprawach. W 1. sezonie bronili profesora poezji granego przez Johna Lithgowa, a w kontynuacji jego miejsce zajmie niejaka Lavinia Peck-Foster - w tej roli Kristin Chenoweth - dziedziczka fortuny, która od lat nie opuściła swojej posiadłości, podejrzana o zabójstwo męża, po tym jak jego ciało zostało znalezione w walizce w jej aucie.

Trial and Error

Znana m.in. z "Pushing Daisies" czy ostatnio "American Gods" aktorka wydaje się idealnie pasować do absurdalnego klimatu "Trial & Error". Krzykliwe stroje, wielkie kapelusze i bezwłosy kot o imieniu Fluffy - nazywana pierwszą damą East Peck bohaterka to z pewnością postać, obok której nie da się przejść obojętnie. A czy jest również morderczynią?

To postara się wyjaśnić zatrudniona przez Lavinię ekipa znajomych prawników. W 2. sezonie powrócą jeszcze Jayma Mays, Sherri Shepherd i Steven Boyer, a obsadę uzupełni Amanda Payton. Premiera w NBC 19 lipca, będą pokazywane 2 odcinki tygodniowo.