Johnny Galecki powraca do "Roseanne". Zobaczcie, co słychać u Darlene i Davida 20 lat później

"Roseanne" (Fot. ABC)

0

Romans Darlene i Davida był jednym z najbardziej emocjonujących wątków starych sezonów "Roseanne". A jak będzie teraz? Zobaczcie zapowiedź odcinka z udziałem Johnny'ego Galeckiego.

Zanim Johnny Galecki został Leonardem z "Teorii wielkiego podrywu", publika znała go m.in. dzięki "Roseanne", gdzie w latach 1992-1997 grał Davida Healy'ego. Aktor pojawił się w ponad 90 odcinkach, a jego postać zajmowała się głównie romansowaniem z Darlene (Sara Gilbert), córką Roseanne (Roseanne Barr) i Dana (John Goodman).

Rozstania i powroty do siebie były znakiem firmowym nastoletniej pary, która w końcu się pobrała i miała razem dziecko, ale bynajmniej nie żyła długo i szczęśliwie. David powróci do życia Darlene niespodziewanie po dłuższej nieobecności, a pretekstem będą urodziny ich córki, Harris (Emma Kenney). W efekcie Darlene zostanie zmuszona do zastanowienia się nad tym związkiem i własnym życiem.

W 15-sekundowej zapowiedzi jedynego w tym sezonie odcinka z Galeckim możecie zobaczyć kilka ich dawnych wspólnych momentów, a także dorosłego Davida kulącego się ze strachu przed Danem. Innymi słowy, pewne rzeczy zostały na swoim miejscu.