Poznajcie nowe seriale FOX-a - zwiastuny i zdjęcia

"Proven Innocent" (Fot. FOX)

0
1 2 3 4 5

W ramówce FOX-a na sezon 2018/2019 są tylko cztery nowości - dwa sitcomy, wampirzy dramat "The Passage" i prawniczy serial "Proven Innocent". Do tego dochodzi m.in. powrót "Last Man Standing", przejętego od ABC.

"Rel"

rel0567

Kręcony wieloma kamerami sitcom, którego współtwórcą i głównym bohaterem jest Lil Rel Howery. Aktor znany z "Get Out" i "The Carmichael Show" wciela się tutaj w przerysowaną wersję samego siebie - kochającego męża i ojca z Chicago, który pewnego razu dowiaduje się, że jego żona ma romans. I to nie byle jaki romans - bo z jego własnym fryzjerem. Według Rela to prawdziwa tragedia, bo dobrego fryzjera jeszcze trudniej znaleźć niż dobrą żonę.

Ponieważ barbershop jest głównym miejscem sąsiedzkich plotek, Rel szybko się orientuje, że szczegóły z jego życia prywatnego znają wszyscy, włącznie z pastorem (którego również gra Howery). Na szczęście nasz bohater może liczyć na wsparcie przyjaciółki Brittany (Jess 'Hilarious' Moore, "Wild ’N Out"), brata, który właśnie wyszedł z więzienia (Jordan L. Jones, "Wisdom of the Crowd"), i taty (Sinbad, "The Sinbad Show"), który jeszcze bardziej przeżywa problemy z fryzjerem niż sam Rel. Po tym jak dzieciaki Rela zamieszkują w Cleveland ze swoją mamą, on zabiera się za odbudowywanie swojego życia, szukanie nowej miłości i oczywiście nowego fryzjera.

Serial piszą Lil Rel Howery, Kevin Barnett i Josh Rabinowitz, a wśród producentów znajduje się także Jerrod Carmichael. Premiera jesienią - serial będzie emitowany w niedziele po komediach animowanych.

1 2 3 4 5
 • Damian Zawadzki

  Co to znaczy że jest kręcony wieloma kamerami? Normalnie używa się zawsze tylko jednej?

  • Nowoczesne sitcomy to te kręcone jedną kamerą i bez śmiechu z puszki (Parks & Rec, B99 etc.). Kilkoma kamerami kręci się tradycyjne sitcomy, które zawierają śmiech z puszki, jak TBBT albo Roseanne.

 • patryks83

  Przejście - czytałem dwie pierwsze części trylogii (tytułowe Przejście i Dwunastu), książki są naprawdę niezłe, o dziwo ten cały początek podobał mi się najbardziej, choć znów nie potrzebnie musieli zmienić główną bohaterkę na czarnoskórą, Wolfgast wygląda OK. Tak naprawdę to co jest pokazane w zwiastunie to jakieś 250 stron, później to coś w stylu Bastion i The Walking Dead.
  Reszta seriali od FOX jakoś do mnie nie przemówiła.
  Od kiedy to trzeba informować iloma kamerami serial jest kręcony ?

  • Odkąd stacje zaczęły się cofać do lat 90. i serwować hurtowo przestarzałe tradycyjne sitcomy.

 • Piotr Malczewski

  Myślę, że "Rel", jak odniesie sukces, to tylko w USA.

 • LuKe

  Nie widzę niczego dla siebie.

 • Anna Maria Woźniak

  Dobry kryminał dajcie, proszę! Może być procedural, może być i taki z jednym śledztwem na cały sezon. Choć w tym drugim to chyba jednak Brytyjczycy się specjalizują.