7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Fall" (Fot. BBC)

0

Gillian Anderson będzie uczyć seksu w "Sex Education". Batwoman pojawi się w Arrowverse. Showtime zamawia "City on a Hill" z Kevinem Baconem. A oprócz tego "Gra o tron", spin-off "Supernatural" i nie tylko.

1. Gillian Anderson będzie uczyć seksu w "Sex Education". Gillian Anderson dostała jedną z głównych ról w nowym komediodramacie Netfliksa "Sex Education". Zagra "nieskrępowaną" terapeutkę, która wraz ze swoim nieprzystosowanym społecznie synem (Asa Butterfield, "Hugo") zakłada w szkole średniej podziemną klinikę seksterapii i edukacji seksualnej.

2. Batwoman pojawi się w Arrowverse. Batwoman po raz pierwszy pojawi się w Arrowverse - i w ogóle w telewizji, jeśli pominąć seriale animowane - jesienią, przy okazji kolejnego crossovera seriali DC i CW.

3. Showtime zamawia "City on a Hill" z Kevinem Baconem. "City on a Hill" opowiadać będzie o walce z przestępczością w Bostonie w latach 90. i gigantycznym skandalu w tamtejszym systemie sprawiedliwości. Kevin Bacon wcieli się w agenta FBI. Serial dostał zamówienie na 12 odcinków, premiera w 2019 roku.

CITY ON A HILL

4. Emilia Clarke mówi, że w "Grze o tron" zawsze dostawała równą płacę. Emilia Clarke powiedziała, że nigdy nie dyskryminowano jej jako kobiety w "Grze o tron", bo od początku wszyscy z głównej obsady zarabiali tyle samo, niezależnie od płci.

5. Szef CW o tym, czemu odrzucono kolejny spin-off "Supernatural". Szef telewizji CW powiedział, że "Wayward Sisters" nie do końca wyszło tak, jak oczekiwano, i kiedy przyszło wybierać między tym a "Legacies" - spin-offem "The Originals" - postawiono na ten drugi.

6. "Szaleję za tobą" ma szansę znaleźć się w CBS. Powstaje kontynuacja sitcomu "Szaleję za tobą" i na razie nie wiadomo, w której stacji się znajdzie. Oryginał emitowało NBC, ale teraz zainteresowanych stacji jest więcej, wśród nich CBS.

7. TNT myśli o zakończeniu "Good Behavior". Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji, ale wiele wskazuje na to, że 3. sezon "Good Behavior" będzie ostatni.

 • 111222333

  Pomimo, że moje nastawienie do Wayward Sisters było raczej sceptyczne, to jednak podejrzewam, że ten serial byłby chociaż trochę lepszy, niż będzie Legacies.

  • BMR

   Co wcale jeszcze nie znaczy, że dobry;)

 • BMR

  Jak dla mnie Anderson mogłaby uczyć czegokolwiek-choćby i sznurowania trampek. A i tak bym to obejrzała.

  • michax

   Już pojawił się żart że przyjdzie do niej Hank Moody z Californication. Ale cieszy mnie to, bo w końcu będzie jej więcej jak 5 minut na ekranie. No i przede wszystkim to będzie komediodramat czyli może pare razy się uśmiechnie, bo w końcu serial gdzie nie zagra kobiety z ciężką przeszłością, jak w Bleak House i Great Expectations gdzie była świetna, ale dobrze zobaczyć ją będzie w luźniejszym materiale. Jak sobie teraz pomyślę to do niej taka rola idealnie pasuje, bo aktorka znana jest z żartów, które facetów potrafią zawstydzić, często zahaczających o seks co widać w blopersach z XF czy występach w talkshow gdzie nie ma żadnych hamulców. Więc liczę na to że będzie miała fajne teksty i fajną rolę. Ale też nie liczę na to by to było jakieś arcydzieło, bo ostatnio Netflix z nowościami idzie bardziej w
   ilość niż jakość (wyjątek to Mindhunter Davida Finchera), więc pewnie to będzie średni, góra przyzwoity serial. Ale w końcu jakaś rola Anderson pierwszoplanowa i liczę że będzie mówiła z angielskim akcentem, a wolę Anderson w angielskim wydaniu, zwłaszcza że serial produkowany przez anglików. Liczę też na to, że jak się jej spodoba współpraca z Neflixem to podpisze długoterminową umowę na inne role w ich serialach. Więc może to nie będzie jej jedyna rola dla Netflixa. A marzeniem moim jest by zagrała u Murphyego, znanego z American Horror Story i American Crime Story, który podpisał umowę z Netflixem na kilkanaście seriali. Fajnie byłoby jakby została jedną z jego kolejnych muz, obok Jessicy Lange i Sary Paulson.
   Zawsze obsadza swoich aktorów w szalonych/ciekawych rolach i fajnie jakby załapała się w przyszłości na jakiś serial Murphy'ego.