Lista seriali, które pojawią się na Netfliksie w czerwcu

"Marcella" (Fot. ITV)

0

Na czerwiec Netflix zapowiedział m.in. nowe sezony "Luke'a Cage'a", "GLOW", "Hinterland" i "Marcelli", a także finał "Sense8" i dokument "13 listopada: Zamachy w Paryżu". Oto lista serialowych premier na nadchodzący miesiąc.

W czerwcu na Netfliksie możecie się spodziewać kilku gorących premier tej platformy, w tym nowych sezonów marvelowskiego "Luke'a Cage'a", "The Ranch" i "GLOW", produkcji dokumentalnej "Schody" ("The Staircase") oraz długo oczekiwanego finałowego odcinka "Sense8".

Zapowiedziano także trzyczęściowy dokument "13 listopada: Zamachy w Paryżu" Julesa i Gédéona Naudet, który będzie mieć premierę 1 czerwca. Jego twórcy przyglądają się historiom ludzi, którzy przeżyli zamachy w Paryżu z 13 listopada 2015 roku. Dokument podąża za chronologią wydarzeń i zawiera wywiady z ludźmi, których połączyła tragedia — od ocalałych aż po strażaków, policjantów i najważniejszych przedstawicieli francuskiego rządu.

Co oprócz tego? Nowe sezony "You Me Her", "Hinterland", "Suits", "Marcelli", 1. sezon serialu "Ash kontra martwe zło", brytyjski serial "Kiss Me First". Co tydzień nowe odcinki "The 100", "Czarnej listy" (finał 5. sezonu), "iZombie" (finał 4. sezonu), "The Break with Michelle Wolf", a także "Strzelca", powracającego z 3. sezonem.

Będą też kolejne dokumenty (m.in. "Chłopaki na odwyku") i filmy, w tym "Alex Strangelove", "Niedzielna choroba", "Inferno", "Sausage Party", "Gdzie jest Nemo?" i "Born in China".

Oto lista premier serialowych Netfliksa zapowiedzianych na czerwiec 2018:

1 czerwca
"You Me Her" (sezon 3)
"Ash kontra martwe zło" (sezon 1)

2 czerwca
"Something in the Rain" (serial koreański)

6 czerwca
"Hinterland" (sezon 3)
"Suits" (sezon 6B)

8 czerwca
"Marcella" (sezon 2)
"Sense8" (finał serialu)
"Schody" (serial dokumentalny)

12 czerwca
"Champions" (sezon 1)

14 czerwca
"Marlon" (sezon 1)

15 czerwca
"The Ranch" (część 5)

17 czerwca
"Klub Cuervos prezentuje: Ballada o Hugo Sánchezie"

18 czerwca
"Unsolved: Tupac i Biggie"

22 czerwca
"Luke Cage" (sezon 2)
"Strzelec" (sezon 3, nowe odcinki co tydzień)

26 czerwca
"Secret City" (serial australijski)

29 czerwca
"GLOW" (sezon 2)
"Nailed It!" (sezon 2)
"Paquita Salas" (sezon 2)
"Kiss Me First" (sezon 1)
"Tajni agenci Churchilla: Nowi rekruci"

 • Kuba Sudor

  A 8 czerwca przypadkiem nie wchodzi jeszcze serial dokumentalny The Staircase/Schody?

 • Maciej Witek
  • Może i powinien, ale w rozpisce go nie ma. Niestety, te listy zawsze przychodzą dziurawe, a ja nie mam innego wyjścia jak przedrukować, co przysłali, bo nie mam lepszego źródła dotyczącego dat premier seriali Netfliksa niż sam Netflix.

   • Maciej Witek

    Nie no spoko :). Ja tam żadnych pretensji nie zgłaszam. Ja tylko pokazuję co mi ichnia appka pokazuje w zakładce wkrótce

 • Stoned

  A gdzie "Orange is the new black"? Czyżby w tym roku premiera miała się przesunąć?

  • Będzie latem, ale nie w czerwcu.

   • Panna

    A jednak latem :) Bedziemy w takim razie czekac

 • Jan

  Widziałem już "Marcella" (sezon 2) i mogę śmiało polecić. Jeszcze lepszy od pierwszego sezonu. Tylko że na sam koniec......???