5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Legion" (Fot. FX)

0

"Legion" z zamówieniem na 3. sezon. ABC zastanawia się nad spin-offem "Roseanne" z Darlene. Paramount Network kasuje "Heathers". Bravo kasuje "Imposters".

1. "Legion" z zamówieniem na 3. sezon. Telewizja FX zamówiła 3. sezon "Legionu", który zobaczymy w 2019 roku. Liczby odcinków na razie nie znamy.

2. Roseanne Barr błagała ABC, żeby nie kasowali jej serialu. W tweecie, który już został skasowany, Roseanne Barr napisała, że osobiście błagała ABC, żeby nie kasowali "Roseanne" i nie pozbawiali pracy wszystkich osób związanych z serialem.

3. ABC zastanawia się nad spin-offem "Roseanne" z Darlene. Możliwe, że to jednak nie koniec "Roseanne" - ABC rozważa zamówienie spin-offu opowiadającego o dalszych losach Darlene (Sara Gilbert).

4. Paramount Network kasuje "Heathers". Reboot "Heathers", którego premierę przełożono po strzelaninie w szkole, został ostatecznie skasowany przez Paramount Network. Twórcy będą szukać dla niego innej stacji.

5. Bravo kasuje "Imposters". Po dwóch sezonach pożegnamy "Imposters". Finał 2. sezonu, który zostanie pokazany w przyszłym tygodniu, będzie zarazem finałem całego serialu.

  • Rafał Kowalski

    Szkoda Imposters.
    A z innej beczki czy TVP zrezygnowała ze S.W.A.T dotrwali do 11 odcinka a co z resztą sezonu.

  • BMR

    W momencie kiedy napisałam że mam nadzieję, że obsadzenie Umy Thurman w "Chambers" nie oznacza końca "Imposters" już czułam, że był to tak zwany komentarz z złą godzinę. No i wykrakałam. Kurcze- szkoda. Z jednej strony mam wrażenie, że te dwa sezony będą miały zgrabne zakończenie i będą stanowiły fajnie opowiedzianą całość. Z drugiej- strasznie mi brakuje takich komedio- kryminałów; jedne "The Good Girls" to mało...