7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Aktorki z "Brooklyn Nine-Nine" pojawią się w "One Day at a Time". Jason Momoa w serialu platformy Apple. Netflix zapowiada nowy serial "Insatiable". A oprócz tego "The Good Place" i nie tylko.

1. Jason Momoa w serialu platformy Apple. Jason Momoa z "Gry o tron" zagra w "See", futurystycznym serialu, który pisze dla Apple Steven Knight, twórca "Peaky Blinders". Zobaczymy go w roli nieustraszonego wojownika, lidera i strażnika w pełnym rozmachu świecie przyszłości, jaki obiecuje nam serial. "See" ma już zamówienie na 10 odcinków.

2. Aktorki z "Brooklyn Nine-Nine" w "One Day at a Time". W 3. sezonie "One Day at a Time" gościnnie pojawią się Melissa Fumero i Stephanie Beatriz (czyli det. Santiago i Diaz). Panie już miały okazję zajrzeć za kotarę babci Lydii.

3. "Alone Together" wróci jeszcze w lipcu. 2. sezon "Alone Together" będzie mieć premierę 25 lipca. Telewizja Freeform pokaże całość w pięć tygodni - po dwa odcinki co środę.

4. Rosario Dawson w nowym serialu USA Network. Rosario Dawson zagra główną rolę w serialu "Briarpatch" telewizji USA Network. Serial, oparty na książce Rossa Thomasa pod tym samym tytułem, opowiadać będzie o Allegrze "Pick" Dill (Dawson), śledczej pracującej w Waszyngtonie. Kiedy jej młodsza siostra ginie w zamachu bombowym, Allegra wraca do rodzinnego miastecka w Teksasie i zaczyna własne śledztwo. Serial pisze Andy Greenwald, a producentem jest firma Sama Esmaila, twórcy "Mr. Robot".

5. "The Good Place" pojawi się na Comic-Conie. "Dobre miejsce" zostanie odtworzone na Comic-Conie - fani będą mogli zrobić sobie zdjęcia w miejscach znanych z serialu.

6. Jeszcze łatwiejsze pobieranie seriali z Netfliksa. Netflix wprowadził funkcję inteligentnego pobierania w aplikacji mobilnej, na razie tylko dla Androida. Polega to na tym, że możemy wybrać serial i określić, ile odcinków chcemy ściągnąć. Aplikacja będzie sama pobierać serial w momencie, kiedy mamy dostęp do Wi-Fi (nie zużywając tym samym pakietów danych) i kasować odcinki zaraz po obejrzeniu, żeby zrobić miejsce na nowe.

7. Netflix zapowiada nowy serial "Insatiable". 10 sierpnia na Netfliksie zadebiutuje 12-odcinkowa czarna komedia "Insatiable" o konkursach piękności. Główną bohaterką jest Patty (Debby Ryan), dziewczyna przez lata lekceważona z powodu swojej wagi, która nagle chudnie i bierze odwet. Bob Armstrong (Dallas Roberts), skompromitowany mecenas, którego pasją jest szkolenie uczestniczek konkursów miss, bierze ją pod swoje skrzydła - ani on, ani jego żona Coralle (Alyssa Milano) nie mają jednak pojęcia, do czego może posunąć się Patty. Serial początkowo był tworzony dla telewizji CW, która z niego zrezygnowała.

insatiable05678

 • LuKe

  Skoro nawet CW zrezygnowało z "Insatiable" to musi być naprawdę słaby serial, z resztą zajawka jest tragiczna, a aktorka już na pierwszy rzut oka - irytująca.

  • Maciej Witek

   Podobno CW zrezygnowało z serialu bo nie mieli wówczas (wszystko działo się w czerwcu ub roku) miejsca dla niego w ramówce.
   "Sources tell The Hollywood Reporter that The CW remained high on Insatiable, but had no shelf space remaining after having a strong pilot season where all six of its hourlong projects came in strong. The network renewed nearly its entire lineup (save for The Vampire Diaries and Reign, which ended, and freshmen No Tomorrow and Frequency). The younger-skewing network picked up four new shows: Dynasty, Valor, Life Sentence and Black Lightning, with the latter landing at The CW after getting a pass at Fox."

   • Skoro woleli od tego Valor i Life Sentence, to naprawdę nie może być to dobre. Zajawka jest naprawdę okropna, źle też wróży to, że Netfliksowi nawet nie chciało się przetłumaczyć tytułu na polski (inna sprawa, że "nienasycona" brzmi po prostu tragicznie).

    • Maciej Witek

     Nie no, jakościowej telewizji to chyba nikt się w tym przypadku nie spodziewa. Ale nie oceniałbym serialu na zasadzie, że na pewno jest słaby bo nawet CW go nie chciało. Sam fakt, że postawili na Valor i Life Sentence dobrze o nich nie świadczy. Bo nawet jeśli te produkcje są/były lepsze od Insatiable to jeszcze nie oznacza, że powinny były dostać zamówienie na całe sezony :p

     • LuKe

      To z mojej strony było tylko takie wyrażenie. Zajawka jest słaba, a CW jest znana z niezobowiązującej rozrywki dla nastolatków. Stąd mój tok rozumowania.

     • Maciej Witek

      Wiem jak to wygląda i wcale się nie zdziwię jeśli produkcja okaże się słaba, ale odmawiam wiary w nieomylność ludzi z CW ;).