"American Horror Story" - przerażająca grafika ujawnia podtytuł 8. sezonu

"American Horror Story" (Fot. FX)

0

Podczas Comic-Conu ujawniono, jaki będzie podtytuł 8. sezonu "American Horror Story". Co strasznego tym razem przyszykowali dla nas Ryan Murphy i spółka?

Wiele można twórcom "American Horror Story" zarzucać, ale na pewno nie to, że nie potrafią dobrze sprzedać swojego serialu. Wręcz przeciwnie, bo ci nawet z ujawniania podtytułu nowego sezonu potrafią zrobić wydarzenie. Nie inaczej jest w przypadku 8. odsłony serialu, która nazywać się będzie:

"American Horror Story: Apocalypse" - jak głosi dość upiorna grafika zaprezentowana podczas trwającego właśnie Comic-Conu. Szczegółów sezonu jeszcze nie znamy, ale wiemy, że dojdzie w nim do crossoveru "Murder House" (sezon 1) z "Coven" (sezon 3), a akcja będzie się rozgrywać w niedalekiej przyszłości (około 18 miesięcy od dziś).

W głównych rolach wystąpią weterani serii: Sarah Paulson, Evan Petersa i Kathy Bates. Pojawią się także Adina Porter, Billie Lourd i Emma Roberts, a wśród nowych twarzy zobaczymy Jeffreya Bowyer-Chapmana ("UnReal"), Kyle'a Allena ("The Path") i Joan Collins, która zagra babcię bohatera Evana Petersa.

Premiera "American Horror Story: Apocalypse" w FX 12 września.

ahs1

 • Sporo czasu, ale wytrwamy. Fani serialu tworzą już własne zapowiedzi i nakręcają dodatkowo atmosferę. Powstały nowe profile na Instagramie, jeden starający się przebić drugi.

 • LuKe

  Dla mnie te ich plakaty nigdy nie były upiorne, ani klimatyczne. Są przestylizowane i tandetne. Coś w stylistyce teledysków np. Lady Gagi. Bije z nich jakaś taka kiczowata fetyszyzacja, a te czerwone plakaty to wręcz jak z jakiegoś sex-shopu (dziwne tylko, że jest tam niemowlę). Bardziej to niesmaczne, niż budzące grozę. Pierwsze zdjęcie klimatem zerżnięte z "Innych". Tam były księgi umarłych i dziewczynka (co prawda starsza) ubrana w takie białe "komunijne" wdzianko, ze starczymi rękami.

  • Blacephalon

   Plakat ten jest nawiązaniem do sezonu pierwszego, a to niemowlę jest najprawdopobniej antychrystem właśnie z tamtego sezonu

   • LuKe

    Nie interesuje mnie co to oznacza, bo seria AHS to dla mnie przerost wszystkiego nad treścią (w tym serialu treści nigdy nie było - jedno poplątanie z pomieszaniem i onanizacja obrazami). Opisałem jedynie jakie doznania estetyczne wywołują we mnie te plakaty.

 • Weronika Weronika

  A ja właśnie uważam plakat za dobry, tak samo ahs, każda historia jest bardzo interesująca, mają świetne przerażające czołówki, aktorzy reprezentujący wysoki poziom. Cieszę się na myśl o tym, że we wrześniu będę mogła zobaczyć kolejny sezon.