10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

0

Kolejny pomysł na reboot "24 godzin". Powstaje japońska wersja "Suits". W Waszyngtonie otwierają bar w stylu "Ricka i Morty'ego". A oprócz tego "Jack Ryan", "Simpsonowie" i nie tylko.

1. Kolejny pomysł na reboot "24 godzin". Możliwe, że "24 godziny" jednak nie wrócą w formie prequela z młodym Jackiem Bauerem. Twórcy co prawda nadal są przywiązani do tego konceptu, ale zastanawiają się także nad innym pomysłem: żeby przenieść "24 godziny" z pierwszej linii frontu walki z terroryzmem do świata prawników. "Musimy szukać takich dziedzin, gdzie stawki są wysokie i liczy się czas" - wyjaśnił Gary Newman, CEO telewizji FOX, podczas TCA Press Tour. Nowe "24 godziny" w tej wersji byłyby więc thrillerem prawniczym, w którym prawnicy mieliby 24 godziny np. na uratowanie kogoś przed niesłusznym skazaniem. W tym momencie nie wiadomo, czy jest szansa na pojawienie się Kiefera Sutherlanda w nowym serialu.

2. Powstaje japońska wersja "Suits". Japończycy będą mieć własnych prawników w garniturach. Fuji TV tworzy swoją wersję "Suits", w której pojawią się Yuji Oda ("Tokyo Love Story") jako Shogo Kai (Harvey Specter) i Yuto Nakajima (wokalista Hey! Say! JUMP) jako Daisuke Suzuki (Mike Ross).

3. Kelsey Grammer o potencjalnym powrocie "Frasiera". "Chcemy się upewnić, że to będzie świetny serial. Jeśli nie zobaczymy prezentacji, która będzie trafem w dziesiątkę, to prawdopodobnie do powrotu nie dojdzie" - powiedział dawny odtwórca roli Frasiera o potencjalnej nowej wersji serialu. Obecnie powrót kultowego sitcomu jest na etapie spotkań ze scenarzystami i planowaniu podstawowych założeń.

4. "Simpsonowie" jeszcze długo będą w FOX-ie. Przejęcie 21st Century Fox przez Disneya nie wpłynie na "Simpsonów". Dana Walden z FOX-a zapewniła, że stacja nie planuje kończyć kultowej kreskówki w dającej się przewidzieć przyszłości.

5. "Proven Innocent", czyli co gdyby Amanda Knox została prawniczką. Tak podsumowano na TCA Press Tour nowy serial prawniczy FOX-a. Główną bohaterka "Proven Innocent" będzie Madeline Scott (Rachelle Lefevre), prawniczka, która prowadzi kancelarię ratującą osoby niesłusznie skazane. Ją samą spotkało to, kiedy miała 18 lat - i niektórzy do dziś są przekonani, że jest morderczynią.

6. Michael Kelly w 2. sezonie "Jacka Ryana". Aktor znany z "House of Cards" dostał stałą rolę w serialu Amazona. Zagra agenta CIA, który będzie współpracować z tytułowym bohaterem i jego szefem Jimem Greerem (Wendell Pierce z "The Wire").

7. Amazon rezygnuje z pokazywania publice pilotów. Amazon nie będzie już prezentować pilotów do oceny przed publiczność i na tej podstawie zamawiać seriali. Platforma z tego systemu rezygnuje m.in. dlatego, że to bardzo wydłużało produkcję nowych seriali.

8. Peyton Alex Smith w stałej obsadzie "Legacies". Aktor znany z "The Quad" wcieli się w wilkołaka o imieniu Rafael w nowym spin-offie wampirzych seriali CW.

9. Kaitlin Olson i Leah Remini będą małżeństwem w nowym pilocie FOX-a. Kaitlin Olson dostała rolę żony Leah Remini w pilocie sitcomu FOX-a, który tworzy ekipa "It's Always Sunny in Philadelphia".

10. Bar w stylu "Ricka i Morty'ego" w Waszyngtonie. Jeśli w przyszłym tygodniu będziecie przypadkiem w Waszyngtonie, koniecznie zajrzyjcie do tymczasowego baru w stylu "Ricka i Morty'ego".

  • LuKe

    Ja dziś widziałem pierwszy odcinek drugiej serii "Grzesznicy/Grzesznika" i odczucia mam takie - "meh". Obejrzę do końca bo interesuje mnie jakie twisty powymyślali twórcy, ale już od tego pierwszego spotkania nie czuję klimatu. Wygląda to jak standardowe, niczym nie wyróżniające się show. Bill Pullman, choć gra świetnie, to jego postać jest ciężka do polubienia. Jest w niej jednak coś odpychającego (pomimo uroczego dobrotliwego uśmiechu zażenowania, któy tak ładnie mu wychodzi). Dostaniemy w tym sezonie jego traumę z dzieciństwa, dostaniemy jakieś traumy pani policjantki, która jest lesbijką i zaangażujemy się w szokującą w założeniu, a wygląda na to, że mdłą w wykonaniu sprawę z sektą w tle. Przeciętniak.

  • Hazel

    Czy "Proven Innocent" nie brzmi jak kalka tego nowego serialu z Hayley Atwell?