"Escape at Dannemora" - zwiastun opartego na faktach serialu w gwiazdorskiej obsadzie

"Escape at Dannemora" (Fot. Showtime)

0

Benicio Del Toro, Paul Dano i Patricia Arquette w obsadzie, a do tego nieprawdopodobna, a jednak prawdziwa historia. Zobaczcie zwiastun "Escape at Dannemora".

"Nie zrobiłam nic złego" - mówi Joyce 'Tilly' Mitchell (zmieniona nie do poznania Patricia Arquette) w zwiastunie "Escape at Dannemora", nowego serialu stacji Showtime. Ta 51-letnia krawcowa pracująca w Clinton Correctional Facility - pilnie strzeżonym więzieniu w stanie Nowy Jork - znalazła się w centrum uwagi, gdy w 2015 roku pomogła w ucieczce stamtąd dwójce więźniów, z którymi wcześniej przez kilka miesięcy miała romans.

Zbiegami byli skazani mordercy, Richard Matt (Benicio Del Toro) i David Sweat (Paul Dano), którzy po skutecznej uciecze jeszcze przez kilka tygodni wymykali się zakrojonej na szeroką skalę obławie. O wszystkim tym opowie 8-odcinkowa "Escape at Dannemora", której pierwszy zwiastun skupia się w znacznym stopniu na Mitchell, pytając, dlaczego zwykła żona i matka uwikłała się w relację z dwoma kryminalistami.

Twórcami serialu są Brett Johnson i Michael Tolkin ("Ray Donovan"), a reżyserem całości Ben Stiller. W obsadzie oprócz wymienionej trójki znajdują się również Bonnie Hunt, Eric Lange, David Morse i Michael Imperioli.

Premiera w Showtime 18 listopada.

 • LuKe

  Uwielbiam Patricię i rozumiem dlaczego wygląda tu tak, jak wygląda, ale mimo wszystko łamie mi to troszkę serce :D Na produkcję z pewnością zerknę. Myślę, że już sama przemiana fizyczna jest jakąś przynętą na nagrody, więc nie zdziwię się jeśli ta rola zostanie dostrzeżona.

  • ROB-i

   U mnie tez ta aktorka ma wysokie noty (do tej pory chyba glownie za film "Indianski Biegacz",ale nie tylko bo trzeba by tu wymienic przynajmniej jeszcze "Zagubiona Autostrade" i "Prawdziwy Romans").
   A co do charakteryzacji jak widac w zalaczonym obrazku perfekcyjnej to mam nadzieje ze rola bedzie na tyle pamietna aby zostala doceniona nie koniecznie za "doklejony nos" ale za cos wiecej.
   W przypadku tej pani chyba nie musimy sie martwic o efekt koncowy,aczkolwiek przy kiepskim scenariuszu i wybitni aktorzy czasami nie daja rady,zobaczymy...

   • Artur Kruk

    Ben Stiller wybitnym reżyserem nie jest, zatem poczekajmy na efekt końcowy,