5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Syn Marka Consuelosa pojawi się w "Riverdale". Nowy kostium Flasha na plakacie serialu. Koniec zdjęć do finału "Shadowhunters". A oprócz tego "Better Call Saul" i nie tylko.

1. Syn Marka Consuelosa pojawi się w "Riverdale". Zobaczymy go w roli młodego Hirama w odcinku "The Midnight Club" z flashbackami. Bohaterami odcinka będą rodzice Archie'ego i spółki, którym przydarzyła się jakaś mroczna historia, kiedy byli nastolatkami.

2. Jimmy szuka pracy we fragmencie nowego odcinka "Better Call Saul". Jimmy nie traci czasu i rusza na poszukiwania pracy. A co na to Kim?

3. Kolejni aktorzy w "Central Park Five". Do obsady netfliksowego serialu Avy DuVernay dołączyli Chris Chalk ("Gotham"), Ethan Herisse ("Miss Virginia"), Marquis Rodriguez ("Chicago Fire"), Caleel Harris ("Goosebumps 2"), Freddy Miyares i Justin Cunningham. Wszyscy wcielą się w tytułową piątkę oskarżonych - młodsze i starsze wersje.

4. Koniec zdjęć do finału "Shadowhunters". Foty z planu znajdziecie tutaj.

5. Nowy kostium Flasha na plakacie serialu. Miękki, mniej skórzany, z podobnego materiału, jaki nosi Spider-Man - tak zmieni się kostium Flasha w 5. sezonie.

flash-season-5-costume

 • LuKe

  W uśmiechu młody Consuelos jest podobny do ojca, z zamknięta paszczą już mniej - ale najważniejsze pytanie brzmi - czy potrafi grać?

 • ROB-i

  Marta,chyba mamy "sezon ogorkowy" w newsach-patrz punkt nr 5.

  • LuKe

   To też, ale po prostu newsy są zaczerpnięte z amerykańskich stron, a tam z każdej pierdółki robi się news. Swoją drogą ROB-i gdybyś był nerdem, to byś wiedział, że wygląd stroju superbohaterów jest mega ważny i każda zmiana w stosunku do oryginału komiksowego jest traktowana jak bluźnierstwo przeciwko ludzkości. Nie wiem jak to jest z Flashem, ale wiem jak to jest z fanboyami i nerdami ;)

   • To nie żadna pierdółka, tylko jeden z najważniejszych newsów ostatnich dni. Amerykańskie serwisy ten kostium trzymają na "jedynkach", to my jesteśmy dziwni, że daliśmy go tak nisko :)

    • LuKe

     Nie przekonałaś mnie, a to co robią amerykańskie serwisy jest mało istotne. Nie wszystko o czym piszą Amerykanie jest z zasady warte zachodu. zwykle nie jest. Dla mnie to pierdółka. Oczywiście gdybym był fanatykiem Flasha może by mnie to obeszło (choć też pewnie średnio), a więc rozumiem, że jest to news skierowany do bardzo konkretnej widowni. Jestem z tym OK.

    • ROB-i

     ...ja sarkastyczna ??? Nigdy !!!