Lista seriali, które pojawią się na Netfliksie w listopadzie

"Outlander" (Fot. Starz)

0

Nowe "Narcos", finałowa odsłona "House of Cards", 4. sezon "Outlandera", pierwszy polski serial oryginalny i nie tylko. W listopadzie Netflix szykuje kilka głośnych premier.

Listopad na Netfliksie to przede wszystkim trzy mocno oczekiwane premiery. Zaczniemy od ostatniego sezonu "House of Cards", w którym stery przejmie Claire Underwood; potem dostaniemy "Narcos: Meksyk", czyli nową odsłonę serialu o narkotykowej wojnie; a pod koniec miesiąca zadebiutuje "1983", czyli pierwsza polska produkcja Netfliksa. A to oczywiście nie wszystko.

Już 5 listopada w Netfliksie pojawi się pierwszy odcinek 4. sezonu "Outlandera", kolejne będzie można oglądać co tydzień. To samo będzie się tyczyć "Wikingów", którzy powrócą z 5. sezonem 30 listopada. Będzie też komedia "The Kominsky Method" z Michaelem Douglasem i Alanem Arkinem, a także włoski serial "Rzymskie dziewczyny" (w oryginale "Baby"). Ponadto co tydzień nie zabraknie świeżych dostaw "The Good Place", "Riverdale", "Dynastii", "Black Lightning" czy "Supergirl".

Z filmowych nowości w listopadzie zobaczymy m.in. "Króla wyjętego spod prawa" z Chrisem Pine'em, "Balladę o Busterze Scruggsie" braci Coen (która początkowo miała być serialem), a także "Drugą stronę wiatru" – niedokończony film Orsona Wellesa. Będzie także poświęcony temu reżyserowi dokument "Pokochają mnie, gdy będę martwy".

Oto lista premier serialowych Netfliksa zapowiedzianych na listopad 2018:

1 listopada
"Obserwuj nas" - sezon 3

2 listopada
"House of Cards" - sezon 6

5 listopada
"Outlander" - sezon 4

6 listopada
"Supergirl" - sezon 4
"Trocki"

9 listopada
"Super Drags"
"Westside"
"Medal Honoru"

13 listopada
"Warrior"

16 listopada
"Narcos: Meksyk"
"The Kominsky Method"
"Książę Peorii"

20 listopada
"The Final Table"

21 listopada
"Greenleaf" - sezon 3

23 listopada
"Frontier" - sezon 3
"Sick Note" - sezony 1-2

30 listopada
"Mordercza magia"
"1983"
"Rzymskie dziewczyny"
"Nie ma jak w rodzinie" - sezon 3
"Nicky Jam: El Ganador"
"Wikingowie" - sezon 5

 • michax

  Co do Wikingów to chcę się upewnić i stąd moje pytanie. To będą nowe odcinki co tydzień serii 5, części drugiej, czyli na polskim History nie będzie nowych odcinków? Bo byłem pewien że pod koniec m-ca na Netflixie zadebiutuje sezon 5, część 1, który leciał z rok temu czyli odcinki od 1 do 10 łącznie, a teraz pogubiłem się i nie wiem, czy dostaniemy całą pierwszą połówkę 5 serii plus nowe odcinki co tydzień, czy tylko odcinki od 5x01 do 5x10 :-)

  • Wikingowie, sezon 5 - nowe odcinki co tydzień. Tak brzmi pełne info od Netfliksa. O The Last Kingdom nie ma ani słowa.

   • Janek1980

    czyli raczej sezon 5A rok po premierze w History, a na History na pewno od 30 listopada - sezon 5B. Inna sprawa, że jak dla mnie sezon 5 słaby. Szkoda, że the Last Kingdom nie zobaczymy, chociaż wolałbym najpierw przeczytać książkę Cornwella, a póki co w Polsce pojawiło się tylko 5 tomów (sezon 3 to chyba własnie tom 5 i 6).

 • michax

  W listopadzie na Netflixie miał zadebiutować 3 sezon Last Kingdom, który przejął Netflix od BBC Two i jak porównałem sobie zajawki seriali jakie będą na Netflixie w listopadzie w USA i w Polsce to zauważyłem że w USA jest wymieniony LK. W Polsce nowe LK będzie miało premierę później? Wiadomo może kiedy? Tak sobie myślę, że może to ma związek z tym, że w Polsce 1 i 2 seria LK leciała na NC+ i i mają prawa do emisji, ale skoro Netflix kupił serial od BBC to zakładałem, że 3 sezon też będzie na polskim Netflixie.