16 nowych seriali, które zobaczymy w styczniu

"Sex Education" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Do 31 serialowych powrotów dorzucamy jeszcze 16 nowości. W styczniu 2019 roku premierę będzie mieć "Sex Education", "Czarny poniedziałek" czy "I Am the Night" z Chrisem Pine'em.

"Sukces" – 6 stycznia na HBO GO

Pierwsza produkcja HBO Europe z regionu adriatyckiego, którą 6 stycznia w całości będziecie mogli obejrzeć na HBO GO. Podzielona na sześć odcinków historia będzie się rozgrywać w Zagrzebiu, a jej bohaterami będzie czworo przypadkowych osób z bardzo różnych środowisk, których losy nieoczekiwanie splatają się podczas dramatycznych wydarzeń.

Twórcą serialu jest Danis Tanović ("Ziemia niczyja"), a autorem scenariusza Marjan Alčevski ("Cash & Marry"). Serial jest opisywany jako gorzka oda do miasta Zagrzeb oraz wnikliwe studium współczesnego społeczeństwa, które analizuje takie zjawiska, jak frustracja, poczucie wyalienowania i marzenia o wyzwoleniu się z trudów codzienności.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 • M.B

  Project Blue Book to coś dla mnie. Jako zagorzały fan historii o Ufo i spiskach rządowych nie mogę ominąć tego serialu :)

  • mameluch

   U mnie to samo :) Szkoda że nie będzie w żadnym streamingu, a w tradycyjnej tv - odzwyczaiłem się od regularnego śledzenia, stałych godzin itp. Mam nadzieję, że Serialowa przypomni kiedy będzie już potwierdzona emisja w Polsce.

 • Michał Woźnicki

  Deadly Class to znakomity komiks. Mam nadzieję, że ten serial będzie miał ręce i nogi.