Jak trzymają się seriale? Nowa tabela Spoiler TV

"Smash" (Fot. NBC)

"Smash" (Fot. NBC)

Tabela Spoiler TV robi się coraz bardziej czerwono-czarna, co oznacza, że mnóstwo seriali już skasowano, a kolejne czekają w kolejce do gilotyny. Zobaczcie, którym produkcjom grozi skasowanie.

W tym tygodniu stacja NBC zesłała "Smash" na sobotę, co w praktyce oznacza skasowanie. Nie ma co prawda oficjalnej informacji o zakończeniu serialu, ale Spoiler TV już zaznaczył go na czarno - czyli jako skasowaną produkcję.

Na czerwonym polu, oznaczającym duże zagrożenie skasowaniem, znajdują się: "Cult" (który ma gorsze wyniki niż którykolwiek ze skasowanych do tej pory seriali), "Touch", "Up All Night", "Guys with Kids", "1600 Penn", "Happy Endings", "Golden Boy", "Deception", "Red Widow", "Vegas", "Body of Proof", "CSI: NY" i "Whitney". Czy któraś z tych produkcji przetrwa? Pewnie tak, ale zagrożenie jest naprawdę poważne.

Na żółtym polu, które oznacza nieco mniejsze zagrożenie, są: "Community", "Nikita", "The Carrie Diaries", "Malibu Country", "Beauty and the Beast", "Hart of Dixie", "The New Normal", "Go On", "The Cleveland Show" i "The Good Wife". "The Mindy Project" udało się uratować - serial ma już zamówienie na 2. sezon.

Z nowości nadal najlepiej wypada "The Following", który też ma pewny 2. sezon. Piątka najlepszych z najlepszych nadal taka sama: The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" i "2 Broke Girls".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

 • Chanel

  dlaczego w tabeli nie ma The Walking Dead?

  • Ghostiet

   Stacje z kablówek rządzą się trochę innymi prawami.

 • wiolka

  Po zesłaniu 2 ostatnich odcinków Go On na czwartek, mam trochę obawy co do przetrwania tego serialu. Jedynie mam nadzieję, że odcinek z Courteney mu pomoże :)

  • Marta

   Dlaczego zaraz zesłaniu? Przeciwnie, tu chodzi właśnie o to, żeby odcinek z Courtney pociągnął premierę "Hannibala". A ja mam wrażenie, że "Hannibal" i tak miałby dobrą oglądalność, więc "Go On" na tym też zyska.

   • furbul

    Tylko, że odcinek z Cox będzie wyemitowany 26. marca - jeszcze we wtorek.

 • Anonim

  oby nie usuneli Hart of dixie, The Good wife i The Carrie Daries!!!
  Mam pytanie czy Once upon a time dostal juz kolejny sezon? Bo ja bardzo bym tego chciala!!!

 • Kawoszka

  Troche mi jednak szkoda Smash. Serial faktycznie za dużo się po zmianach w drugim sezonie nie poprawił (usunęli denerwujące postacie i na ich miejsce dali nowe, które też denerwują - Jimmy...), ale jakoś tak wciąż liczyłam, że coś ten serial jeszcze ruszy, bo wciąż go lubię oglądać...

  Ciekawa jestem kiedy podejmą jakąś decyzje w sprawie Community i jego kontynuacji...

  • furbul

   Decyzje w sprawie sitcomów NBC będą odkładane do ostatniej chwili, czyli nie spodziewałbym się ich wcześniej niż w okolicach 10 maja.

 • M.

  A Pretty Little Liars ?

 • Paulik

  Na PLL musimy poczekac do czerwca, ostatnio wyemitowano finalowy odcinek