15 klipów na niedzielę: "Body of Proof", "Legit", "Community", "Under the Dome"

1 2 3

"Community" (Fot. NBC)

"Community" (Fot. NBC)

Sneak peeki z kolejnych odcinków "Community", "Body of Proof", "Glee", "Psych", "Being Human". Zapowiedzi kolejnych odcinków "Doktora Who", "Orphan Black", "Legit", "Blue Bloods". Nowe zwiastuny "Under the Dome". Zapraszamy do oglądania!

1. "Orphan Black" (1x03 - "Variation Under Nature") - promo 1

2. "Community" (4x09 - "Intro To Felt Surrogacy") - sneak peek 1

3. "Community" (4x09 - "Intro To Felt Surrogacy") - sneak peek 2

4. "Legit" (1x13 - "Fatherhood") - promo

5. "Under the Dome" - teaser 2

1 2 3
  • furbul

    Boję się strasznie tego kukiełkowego odcinka Community. Mam dziwne przeczucie, że kompletnie się wyłożą. Ale fajnie, że Sara się pojawi ;)

  • drozdzowa

    promo Under the Dome ma fajny klimat, mam nadzieję, że się nie zawiodę

  • Luc

    Czekam na recenzję "Rogue". Po dwóch pierwszych odcinkach jestem pozytywnie zaskoczony. Zwiastun wydał mi się nudny, a tu taka niespodzianka. Nie cierpię mafijnych klimatów ale serial zachęcił mnie do dalszego oglądania. Fabuła jest czytelna, wiem kto kim jest i dlaczego coś się dzieje - także ogląda się to bardzo dobrze. W filmach o mafii między innymi zawsze przeszkadzają mi brzydkie mordy bohaterów. Tutaj główny trzon aktorski jest bardzo atrakcyjny wizualnie więc to dodatkowy plus. Niepotrzebnie tylko Thandie Newton udaje jakby miała większego fiuta między nogami niż wszyscy faceci razem wzięci. Chodzi mi o drobne gesty "męskiej" nonszalancji, które w jej wykonaniu wyglądają sztucznie i komicznie. O wiele lepiej wypada kiedy jest seksowną w ruchach, pewną siebie kobietą. Wtedy naprawdę wygląda na "badass".