Hity tygodnia: "HIMYM", "The Fall", "Supernatural", "Veep", "Elementary"

1 2 3 4 5 6 7

"How I Met Your Mother" (8x24 - "Something New")

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)


Paweł Rybicki: Finałowy odcinek przypomniał mi, że "HIMYM" było kiedyś naprawdę dobrym serialem - może niezbyt śmiesznym (bo w "HIMYM" nigdy nie roiło się od gagów), ale mówiącym coś o ludziach, ich emocjach i zachowaniach. Zakończony właśnie sezon był głównie parodią samego siebie, dlatego tym bardziej finałowy odcinek wygląda przy tym jak hit. Głównie ze względu na Teda - mogliśmy się przekonać, że jest on naprawdę smutnym i zagubionym człowiekiem, czekającym na swoją prawdziwą miłość. Bardzo realnie wypadli też Barney i Robin, coraz bardziej panicznie szukający prawdy o swoim związku. Pojawiły się przypuszczenia, że do ich ślubu może w ogóle nie dojść, i wydaje mi się to coraz bardziej prawdopodobne.

Marta Wawrzyn: A ja się cieszę, że wreszcie pokazali nam tę Matkę i że okazała się taką śliczną dziewczyną z fantastycznymi, wielkimi oczami. Cieszę się, że znów udało im się zainteresować mnie tym, co będzie dalej. Jeszcze bardziej cieszę się z tego, że nie tylko chcę wiedzieć, co będzie dalej, ale że chcę wiedzieć już, teraz, natychmiast. Dawno pożegnanie z "HIMYM" przed wakacjami nie było tak udane i za to brawa dla scenarzystów. Oby ostatni sezon też dał radę.

1 2 3 4 5 6 7
 • Ola

  A gdzie Scandal i Chirurdzy?

  • Zuz

   Pewnie tam, gdzie Moda na sukces.

   • Jo

    Właśnie. Gdzie chociażby Chirurdzy...

  • punia_patton

   Serialowa chyba nie lubi się z Shondą Rhimes:-) Chirurdzy są mili i przyjemni, finały mają wciąż dramatyczne, ale rzeczywiście, coś jest na rzeczy z tym tasiemcem i chyba powinni pomału pakować się i machać widzom na do widzenia. Natomiast Skandal ostatnio wymiótł u mnie konkurencję, połknęłam wszystkie odcinki w niecały tydzień, a oglądanie finału zakończyłam rozdziawioną buzią i zapytaniem "whaaaaat??" Ja wiem, że początki ten serial miał takie se, ale drugi sezon sumiennie i ciężko pracuje sobie na miano hitu ABC i te 9 mln widzów. I poproszę więcej seksu na biurkach i w szafach. Bardzo serio:-)

 • Brumm

  Kiepskie to nie ma :P

 • baskaa

  w tym tygodniu skończyły sie 3 moje seriale, szkoda ze tylko jeden został przez Was doceniony. Wszystkie 3 udowodniły ze do dobrego finału nie trzeba katastrofy ale wiele ciekawych znakow zapytania. chirurdzy castle mam nadzieje ze zawieszenie relacji 2 par nie oznacza konca serialu :( ncis jest dobre jak wino

 • Anonim

  NCIS!

 • Anonim

  Nie pamiętam takich czasów, w których finał NCIS by mnie zawiódł :) Elementary jeszcze nie widziałam, ale już się do tego palę. Castle też mi się podobał, choć niektórzy wciąż powtarzają słowo "banał", to mnie samo zakończenie właściwie zaskoczyło, może przez brak nadmiernego myślenia tym razem.

  • Biały kruk

   Akurat zakończenie Castla było spodziewane tylko w jakich okolicznościach już nie. Prawie na 100% powie mu nie, ponieważ nie poprosił by jej gdyby sytuacja go do tego nie zmusiła ba założę się, że przyjmię tą posadę potem będzie powrót i budowanie zaufania i mamy materiał na 6 sezon ;-)

 • Biały kruk

  The fall po pierwszym odcinku stwierdzam cudowny, akcja rozwija się powoli, ale za to w pełni możemy poznać głównych bohaterów. Świetne zdjęcia zwłaszcza te długie ujęcia, no i oczywiście Gillian :-)
  Właśnie "zassałam" 1 sezon Continuum i zaczełam oglądać dzięki częstym i pochlebnym recenzjom redakcji, tegoż serialu i się nie zawiodłam, niedługo dogonię bieżące odcinki i na pewno na niego zagłosuję.

 • wiolka

  Zazwyczaj zgadzam się z Waszymi hitami i kitami, ale tak mi się wydaje HIMYM wylądowało tu tylko i wyłącznie ze względu na ostatnią scenę. Finał był kolejnym nudnym odcinkiem jak wszystkie z tego sezonu.

 • wiki777

  Mam jedno pytanie, czy pod koniec May sweeps planujecie jakieś podsumowanie wszystkich odcinków finałowych wielkiej piątki? Fajnie by było przeczytać jaki według was był najlepszy i najgorszy odcinek finałowy, który cliffhanger najbardziej zaskoczył, a który nie wzbudził żadnych emocji...itp.