"Sherlock" w październiku w polskiej telewizji

"Sherlock" (Fot. materiały prasowe)
"Sherlock" (Fot. materiały prasowe)

Już w październiku polscy telewidzowie będą mogli zobaczyć brytyjskiego "Sherlocka" z Benedictem Cumberbatchem i Martinem Freemanem w rolach głównych. Serial pokaże BBC Entertainment.

Premiera 2. sezonu "Sherlocka" przesunęła się na 2012 rok. Tymczasem polscy widzowie wreszcie będą mogli zobaczyć 1. sezon, składający się z trzech odcinków: "Studium w różu", "Niewidomy bankier" i "Wielka gra".

"Sherlock" to serial o słynnym detektywie Sherlocku Holmesie, który zostaje przeniesiony do czasów współczesnych. I radzi sobie oczywiście świetnie, niezależnie od tego, czy trzeba rozpoznać programistę po krawacie, czy pilota linii lotniczych po kciukach. Jest z nim nieodłączny towarzysz Watson, pragmatyczny jak zawsze.

Legendarny duet będzie zmagał się z przestępcami od 2 października na antenie BBC Entertainment.

, , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. AdamKRK pisze:

  Kto nie widział i ma ten kanał - pozycja obowiązkowa. Nie wiem tylko czy da się przeżyć lektora.

 2. szyszka pisze:

  strasznie ale to strasznie denerwuje mnie ten cały Benedict, ale jakoś nie przeszkadza mi to lubić serial:)

 3. Lol pisze:

  Programistę? Po krawacie???? Chyba raczej jego braku? :)

 4. AdamKRK pisze:

  Oglądałem przez chwilę pierwszy odcinek. Miło, że ten serial się pojawił w polskiej wersji, ale jednocześnie szkoda, że ścieżka dialogowa była skutecznie zagłuszana przez lektora (nie żebym się spodziewał czegokolwiek innego ;)).

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>