8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story: Coven" (Fot. FX)

"American Horror Story: Coven" (Fot. FX)

"Intelligence" z wcześniejszą premierą. Stevie Nicks w "American Horror Story: Coven". "Body of Proof" już nie wróci. A oprócz tego "Daredevil", "The Originals", "Orange Is the New Black", "Once Upon a Time".

1. Stevie Nicks w "American Horror Story: Coven". Stevie Nicks pojawi się gościnnie w "American Horror Story". Newsa zdradził Ryan Murphy na Twitterze, nie napisał jednak nic więcej o jej roli.

2. "Body of Proof" już nie wróci. Dana Delany napisała na Twitterze, że wbrew plotkom, które ostatnio krążyły, "Body of Proof" już nie wróci.

3. Drew Goddard napisze scenariusz "Daredevila"? Drew Goddard, scenarzysta "Lost", "Buffy" i "Cabin in the Woods", negocjuje kontrakt związany z nowym serialem Marvela i Netfliksa, "Daredevil". Goddard ma nie tylko napisać scenariusz, ale też poprowadzić produkcję serialu.

4. Flashbacki z "The Originals" na zdjęciach. EW opublikował zdjęcia z odcinka 1x08 - "The River in Reverse". Są na nich Klaus i Elijah w 1820 roku.

5. Kolejny odcinek "Once Upon a Time" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 3x08 - "Think Lovely Thoughts".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Skandalu". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x08 - "Vermont is for Lovers, Too".

7. "Intelligence" z wcześniejszą premierą. Na poniedziałek 6 stycznia CBS zaplanował finał "The Hostages", a już następnego dnia, 7 stycznia, widzowie zobaczą pierwszy odcinek nowego serialu "Intelligence". Od 13 stycznia serial będzie pokazywany w poniedziałki.

8. Laura Prepon w czterech odcinkach "Orange Is the New Black". Wcześniej pojawiły się plotki, że Laura Prepon pojawi się tylko w jednym odcinku 2. sezonu "Orange Is the New Black", teraz BuzzFeed twierdzi, że zobaczymy ją jednak w czterech odcinkach.

 • jack1

  4 odcinki to i tak za mało. Orange is the New Black bez Laury to nie będzie to samo. :/

 • userjs

  o 7 odcinków za mało dla LP. ale 4 > 1. Zawsze to jakiś postęp.

  • Marta

   Te newsy BuzzFeeda są tak "sprawdzone", że nie zdziwię się, jeśli za miesiąc, dwa dojdziemy do 10 odcinków z Laurą.

 • lovemeganthings

  Szkoda Body of Proof :'( to był świetny serial i kiedy znowu pojawiła się opcja powrotu, ponownie moim marzeniem stało się zobaczyć Megan w nowych odcinkach... ale jednak ABC ma specjalny dar do niszczenia marzeń :/ no nic, tak czy inaczej, to był świetny serial i będzie mi go brakowało... znowu.

 • qwerty

  Ja też uważam, że cztery odcinki lepsze niż jeden, choć i tak za mało. Mam nadzieję, że po prostu Jenji Kohan szykuje jakąś bombę, a dostajemy co chwila sprzeczne informacje, bo twórcy OITNB nie chcą spoilerować.