"Zakazane imperium" już ma zamówienie na 3. sezon

"Boardwalk Empire" (Fot. HBO)

"Boardwalk Empire" (Fot. HBO)

Ledwie zaczął się 2. sezon "Boardwalk Empire", a HBO już zamawia kolejny. Jak stwierdził szef stacji, to była tylko formalność.

To już oficjalne: będzie 3. sezon "Boardwalk Empire". Telewizja HBO już go zamówiła, mimo że widzieliśmy dopiero trzy odcinki 2. serii. jak powiedział szef stacji, Michael Lombardo:

Po świetnym 1. sezonie byłem ciekaw, co jeszcze mają w zanadrzu Terry Winter, Martin Scorsese i reszta rewelacyjnego zespołu tworzącego serial. To, co pokażą, na pewno będzie przewyższać nasze oczekiwania.

Jak dodał, zamówienie 3. sezonu "Boardwalk Empire" było tylko formalnością.

 • Said

  I taką wiadomość chciałem przeczytać :D

 • Lansky

  Szkoda ze jest tak mało odcinków bo jestem już na dziewiątym :(
  Czekam na 3 serie !!

 • Mikstry

  Gadanie tych ludzi pobocznych co raz bardziej zawala film. Zaczyna denerwować mnie ta duża ilość spraw nie dotyczących Mafii. Chyba każdy zastanawia się jak Al będzie mieć taką władzę w tym serialu, jak skończy Nucky itd, a oni wwalają coraz więcej tego rodzinnego shietu i innych dylematów które cholernie mnie nudzą. Kogo obchodzi co myśli panienka Nuckiego czy tam jej dzieciaki, po prostu zapychają film co raz bardziej, co jest cholernie denerwujące...

  • Marta

   A mnie to interesuje. Powiem więcej, to jest lesze niż rozwój mafii. Al jeszcze zdobędzie władzę, a po drodze chcę zobaczyć choćby, jak zmienia się obyczajowość, stroje, fryzury, jak żyje się kobietom w tamtej epoce. Gdyby to był serial tylko o mafii, zanudziłabym się na śmierć.

   • Urukar

    Co racja to racja koleżanko. O prohibicji i mafii można książkę przeczytać, albo obejrzeć jakiś film i na tym temat można zamknąć. Bardziej interesująca jest wielowątkowość, i rysy postaci, oraz jak wspomniałaś odwzorowanie, czasów zaraz po I WŚ. Drugi serial HBO który zrobił na mnie wrażenie. Pierwszy oczywiście zawsze będzie RZYM.

  • Gazela1

   ja tak nie uważam, o Al Capone było już mnóstwo filmów, chociaż w tym akurat filmie jest pokazany jako co najmniej mało inteligentny mafioso. Przyznać Ci jednak muszę, że ta Margaret to mnie też trochę wkurza ale co tam, czekam co wykręci Nucky. Pozdrawiam, i też czekam na dalsze odcinki albo i serie. PS: szkoda mi trochę Jimmiego....

 • Maniek

  to kiedy będzie ten 3 sezon ??

  • Marta

   Wrzesień 2012 zapewne.