Aktorzy, których chcemy jeszcze zobaczyć w TV

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Christina Applegate

"Świat według Bundych" (Fot. FOX)

"Świat według Bundych" (Fot. FOX)


Nikodem Pankowiak: Gwiazda telewizji z lat 80. i 90. nie pojawiła się na małym ekranie od czasu wpadki z "Up All Night" i dziwnych zakulisowych konfliktów przy tej produkcji, chyba że będziemy liczyć jej gościnne występy w niszowym "Web Therapy". Trochę szkoda, bo zdecydowanie ma ona komediowy talent, który ostatnimi czasy nieco się marnuje.

Być może problem polega na tym, że Christina jednoznacznie kojarzy się z sitcomami, a te obecnie znajdują się w odwrocie. Tak naprawdę ta urocza blondynka nigdy nie otrzymała prawdziwej szansy, aby pokazać się w niekomediowej roli i dziś może być już zdecydowanie za późno, żeby to zmienić. Goszcząc na ekranach od prawie 30 lat (naprawdę, to już tyle czasu od premiery "Świata według Bundych"!), Christina Applegate miała wystarczająco dużo czasu, aby zostać zaszufladkowaną.

Być może niebawem ktoś znów zechce wykorzystać jej komediowy talent i uda jej się trafić do dobrej produkcji, która nie zniknie z ekranu po cichu, nieoglądana przez nikogo. Amerykanie kochają historie o triumfalnych powrotach, a Christinie taki powrót do telewizji na pewno by się przydał.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15