Aktorzy, których chcemy jeszcze zobaczyć w TV

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Alexis Bledel

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

"Gilmore Girls" (Fot. WB)


Marta Wawrzyn: Spotkanie obsady "Gilmore Girls" po latach przypomniało mi, jak różnie potoczyły się losy tych ludzi. Od finału serialu minęło osiem lat, a oni w większości albo gdzieś znikli, albo grają ciągle drugoplanowe role. Oczywiście są w tym gronie prawdziwe gwiazdy, jak Melissa McCarthy. Są osoby, którym udało się dostać fajną rolę w dość popularnym serialu - jak Lauren Graham i "Parenthood".

Ale Alexis Bledel i jej niebieskie oczęta niestety znikły całkiem z małego ekranu, a i na tym wielkim oszałamiającej kariery nie zrobiły. Ostatni jej serial, sitcom "Us & Them", został skasowany, zanim zdążył wejść na antenę. Wcześniej aktorka zagrała epizod w "Mad Men" i wyszła za mąż za Pete'a... znaczy Vincenta Kartheisera. W prawdziwym życiu, bo akurat w serialu mniej jej się poszczęściło. Czasem pojawia się gdzieś na drugim planie, ale niestety na razie wciąż jest głównie Rory Gilmore.

I naprawdę szkoda, bo uważam, że ona ma duży talent i komediowy, i dramatyczny, i nie widzę powodu, dla którego nie miałaby dostać głównej roli w jakimś ambitniejszym serialu. Najlepiej komediodramacie, bo wydaje się, że taki właśnie miks odpowiada jej najbardziej. Netfliksie, nie masz tam niczego dla Rory?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15