Aktorzy, których chcemy jeszcze zobaczyć w TV

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Jerry Seinfeld

"Seinfeld" (Fot. NBC)

"Seinfeld" (Fot. NBC)


Marta Wawrzyn: Jeśli stworzyło się najlepszy sitcom wszech czasów, dostało Emmy i Złoty Glob, prawdopodobnie można sobie pozwolić na to, aby w okolicach 60-tki robić tylko serialik w internecie i od czasu do czasu pojawiać się gościnnie w telewizji. Jerry Seinfeld jest i zawsze będzie jednym z najlepszych komików, jakich Ameryka kiedykolwiek miała.

Ale jednak szkoda, że nie robi czegoś trochę mniej niszowego niż "Comedians in Cars Getting Coffee". Gdyby chciał, przypuszczam, że spokojnie mógłby mieć serial w stylu "Louiego", w którym stand-upy przeplatałyby się ze scenami z życia, trochę prawdziwego, a trochę nie.

W grudniu zeszłego roku pojawił się z krótkim stand-upem w "The Tonight Show" i oczywiście okazało się, że wciąż jest w tym świetny. Fenomen "Seinfelda" polegał na tym, że jego autor sypał jak z rękawa genialnymi spostrzeżeniami na temat codzienności, tych zwykłych, drobnych rzeczy, które nas bawią, dziwią, irytują. I oczywiście, że on wciąż to ma w sobie i wciąż to potrafi! Wielka szkoda, że nie chce dzielić się z nami tym swoim wielkim talentem co tydzień, bo telewizja jest przez to dużo, dużo uboższa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA