15 jesiennych nowości, na które czekam najbardziej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

7. "Master of None" - 6 listopada

Aziz Ansari w "Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Aziz Ansari w "Parks and Recreation" (Fot. NBC)


Starałam się nie wybierać seriali, o których prawie nic nie wiadomo, ale w tym przypadku nie potrafiłam sobie odpuścić. "Master of None" to produkcja komediowa Aziza Ansariego - Toma z "Parks and Recreation" - która pojawi się na Netfliksie. Samo to wystarczy, żeby się nią zainteresować, a jeśli dodać do tego autoironiczny tytuł, tworzy się miks, któremu nie mogę się oprzeć, przynajmniej przed premierą.

Nie ma niestety ani zwiastuna ani nawet zdjęć, jest za to trochę informacji o tym serialu. Wiemy, że Ansari gra Deva, 30-letniego aktora, który mieszka w Nowym Jorku i ma problemy ze zdecydowaniem zarówno co chce zjeść na obiad, jak i co począć z resztą życia. Ansari podkreśla, że ta postać będzie tylko luźno oparta na nim samym i z pewnością nie będzie drugim Tomem Haverfordem. Choć podobieństw do "Parks & Rec" pewnie nie zabraknie, bo w ekipie producentów jest m.in. Mike Schur.

Wśród swoich inspiracji Ansari wymienia komedie z lat 70. Mówi, że choć to lekki serial, będzie czasem podejmował trudniejsze tematy, jak imigracja. Zachęcająca wydaje się też lista gwiazd gościnnych, wśród których znajduje się Claire Danes.

I właśnie dlatego kupuję "Master of None" w ciemno, bez żadnych materiałów promocyjnych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA